Sociální sítě
Nahoru

Připravte svou pleť na léto

Teploty jsou vysoké a touha trávit čas u vody je ještě vyšší. Cesta za krásnou a projasněnou pokožkou během celého léta nikdy nebyla jednodušší. Vydejte se ji objevovat spolu s FOREO BEAR – jedinečným přístrojem, který vaši pleť rozzáří a vypne.

Díky relaxační T-Sonic™ masáži a nejbezpečnějšímu mikroproudovému ošetření snadno dosáhnete neodolatelného glow, jenž vás bude doprovázet na letních dobrodružstvích. Tento výkonný kosmetický přístroj poskytuje neinvazivní lifting zpevněním pokožky tváře a svalů. Stimulační mikroproud dělá pleť pružnější a pevnější, zatímco pulzace T-Sonic™ uvolňují svalové napětí tváře a vyhlazují vrásky. BEAR má 5 intenzit mikroproudu a procvičuje více jak 65 svalů tváře a krku.

Hydratace je NUTNOST

Abyste své pleti dodali tak potřebnou hydrataci a živiny, sáhněte po nejčerstvějších látkových maskách Farm To Face. Dovolenkový režim pro tělo i duši doplní maska Coconut Oil pro dehydrovanou pleť, která vás během 20minutového ošetření samostatně anebo v kombinaci s přístrojem UFO 2 teleportuje do stínu tropické oázy a poskytne vaší pokožce intenzivní hydrataci. Tato maska je vhodná pro všechny typy pleti a obsažený kokosový olej spolu s kokosovou vodou z Indonésie zajistí svěží, jemný a zářivý vzhled pleti.

Všechny masky Farm To Face jsou vyrobené z přírodní celulózy, získané z dužiny eukalyptového dřeva, jsou velmi lehké, kompletně biologicky odbouratelné a 10× odolnější vůči bakteriím v porovnání s bavlnou – a navíc se dokonale přizpůsobí všem tvarům tváře.

Tyto přírodní masky jsou vyrobené z nejkvalitnějších ingrediencí, pečlivě vybraných po celém světě. Na vaši pleť budou působit jako výživné smoothie plné vitaminů a živin, čímž vám zajistí zdravou a krásnou pleť.

Přístroje a pleťové masky pro krásnou pleť jsou dostupné na notino.cz a nejnovější trendy v péči o pleť najdete vždy na Instagramu @foreo_official.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.