Sociální sítě
Nahoru

Klenotnický dům Bulgari mistrně pracuje s kouzlem barev

Kontrastní, radostné, nepřehlédnutelné a nečekané – barevné kombinace BVLGARI jsou zářivé, svěží a poetické. Jsou neoddělitelně spjaty s DNA římského klenotnického domu, který si ve svých kolekcích rád pohrává s tvary, velikostmi a různými typy osazení. Výsledkem jsou originální a poutavé kompozice, jako je tomu v případě koktejlových hodinek, které neodolatelně ozdobí zápěstí.

Již od 50. let minulého století představuje značka BVLGARI ve své tvorbě úžasné kabošony a výrazné kombinace barev. Nabízí klenoty a hodinky, které pracují s kameny v jasných odstínech. Tyto ikonické estetické kódy jsou dokonale ztělesněny v kolekce hodinek Allegra.

Kolekce ALLEGRA je ztělesněním joie de vivre. Je oslavou svobody a originálních způsobů nošení klenotů. Je nepřehlédnutelná, co se tvaru, velikosti i osazení kamenů týká. Předvádí ostré a výrazné barvy – ať už v podobě růžových a žlutých safírů, růžových turmalínů, citrínů, peridotů či rhodolitů.

Kameny se zde prezentují v nečekaném koktejlu brusů: nechybí kabošon, oválný brus, brus srdce či smaragdový. Hodinky se třpytí a září na zápěstí a jsou oslnivým svědkem všech důležitých okamžiků. Kabošon – kámen bez fazet prosycený světlem – pozvedá svou krásu až ke hvězdám.

Kameny v hodnotě přes 9 karátů v opulentní harmonii vesele tančí kolem perleťového číselníku, který zdobí diamantové hodinové indexy a korunka osazená drahým kamenem. Kolekce Allegra nabízí nečekané spojení různých velikostí kamenů, typů osazení a barev. Je ztělesněním úžasné práce šperkařů, která staví na dokonalé expertíze kamenů a barev. Ty jsou v jedinečné souhře s růžovým či žlutým zlatem a jemnými tóny náramku.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.