Sociální sítě
Nahoru

Táňa Pauhofová ambasadorkou značky Frederique Constant

Slovenská herečka Táňa Pauhofová se po delší době objevila v Praze, aby si v hodinářství Koscom vybrala hodinky švýcarské manufaktury Frederique Constant, jejíž ambasadorkou se stala.

Kdysi jsem si neuměla představit vyjít ráno z domu bez hodinek na ruce. Potom přišly mobily a hodinky pro mě na nějakou dobu ztratily ten prvotní význam – zjistit čas. Dnes se na ně dívám jako na šperk s přidanou hodnotou,“ okomentovala Táňa Pauhofová svůj vztah k hodinkám.

Značka Frederique Constant má na českém a slovenském trhu velké plány, významnou část kolekce tvoří dámské modely, jejichž obliba stále roste. Právě s jejich komunikací má pomoct charismatická herečka.

Dělám pouze takové spolupráce, za které se umím stoprocentně postavit. Za kvalitu, krásu. Musí to být velmi osobní. Jako v případě Frederique Constant,“ dodává k partnerství se švýcarskou značkou slovenská herečka, známá například z filmů Bábovky či Lída Baarová.

Ta si během návštěvy hodinářství Koscom vybrala hned 3 modely značky – všechny tři s menším průměrem, aby skvěle sedly na Tánino úzké zápěstí, ale přitom dostatečně odlišné. Elegantní Classics Art Déco Round na kovovém náramku, Slimline Ladies Moonphase v dvoubarevném provedení a s ukazatelem měsíční fáze. A nakonec výrazné hranaté Classics Carrée Ladies ma modrém koženém řemínku.

Nabídku hodinek Frederique Constant v hodinářství Koscom už doplňuje také nadživotní vizuál Táni Pauhofové s hodinkami této značky. Focení klíčových vizuálů, které budou použity během velké podzimní kampaňe, proběhlo začátkem června v Praze a fotograf Jiří Faix si musel už tehdy poradit s tím, aby na fotkách nebylo vidět Tánino těhotenství. Jak se mu to povedlo, se můžete přesvědčit na fotografiích.

Frederique Constant je relativně mladá švýcarská značka luxusních hodinek. Byla založena koncem 80. let minulého století holandským manželským párem Alletou a Peterem Stas s cílem umožnit co nejvíce lidem dopřát si luxusní švýcarské hodinky.

Manufaktura vyvinula a sama vyrábí celou řadu vlastních strojků s dost unikátními komplikacemi, což dokáže jen velmi malé procento výrobců hodinek. Společnost navíc sídlí v Plan-les-Ouates v Ženevě, v prestižní oblasti, kde sídlí velikáni jako je Rolex, Patek Phillipe, Vacheron Constantin nebo Piaget.

Bohužel jsem ještě ve Švýcarsku nebyla. Ale moc bych si to přála. Kromě jiného alespoň na chvíli se projít u Ženevského jezera, tak jako Alžběta Bavorská. Velmi ráda bych se také podívala, jak se hodinky Frederique Constant vyrábí, dohledná doba bude asi trošku delší, ale věřím, že se to povede,“ uzavírá se smíchem s odkazem na své těhotenské bříško rozhovor Táňa Pauhofová.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.