Sociální sítě
Nahoru

Nová řada dámských hodinek Montblanc Bohème

Ve slavné francouzské písni Charlese Treneta z roku 1939 se zpívá: „Slunce má schůzku s Měsícem, ale ten tam není a Slunce čeká.“ Smutný příběh dvou milenců, jejichž cesty se nemají protnout. Jeden očekává druhého, který nikdy nebude moci přijít. Nové hodinky Montblanc Bohème jsou určeny ženám, které míří ke hvězdám. Jejich sebevědomí, kreativita a sny jsou neomezené, a tak Montblanc nechává Slunce konečně Měsíci ukrást vytoužený polibek.

Pohádková scéna

Nový ciferník modelu Montblanc Bohème zobrazuje pohádkový výjev s nadýchanými perleťovými obláčky a diskem, který prostřednictvím různých gradientů modré oblohy zvýrazněné paprsky světla ukazuje společně s vycházejícím Sluncem nebo zapadajícím Měsícem a naopak, zda je den či noc.

O půlnoci však nastává nečekaný magický moment: Slunce se navrací na svou dráhu, aby vzdorovalo přírodním zákonům a políbilo Měsíc, což majitelce hodinek připomene, že nic není nemožné, pokud se odváží snít. Řada Montblanc Bohème nepředstavuje pouze určitý estetický styl, je to nastavení mysli. Tohoto ducha zhmotňují hodinky inspirující silné ženy, aby zanechaly svou stopu ve světě.

Nové edice Montblanc Bohème

Pouzdro nové kolekce Montblanc Bohème je dostupné ve velikosti 30 nebo 34 milimetrů, v provedení z nerezové oceli nebo růžového zlata s korunkou ve tvaru cibule vykládanou perletí. Balení každého modelu doplňují dva řemínky z teletiny nesoucí aligátoří vzor – v bílé a modré barvě. Řemínek lze snadno a rychle přepnout díky výměnnému systému Montblanc, který nevyžaduje žádné další nástroje. K dispozici je rovněž verze časomír z nerezové oceli s materiálově ladícím tahem.

Síla v detailech

Při bližším pohledu si pozorovatel hodinek všimne, jak se přirozeně duhová perleť hodí ke struktuře mraků, které jsou lemovány vláknem potaženým růžovým zlatem. Tvář Měsíce pokrývá rhodium navozující stříbřité kouzlo noční oblohy a kolem něj tančí malé hvězdičky. Hodinová ručička nese tvar Slunce, minutová zase tvar listu a sekundová znázorňuje emblematickou hvězdu Montblanc, jež zde zastupuje padající astronomický objekt přinášející štěstí.

Elegantně pojaté číselné indexy 6., 9. a 12. hodiny potažené růžovým zlatem doplňuje osm diamantových ukazatelů a na pozici šesté hodiny datumovka v apertuře mandlového formátu. Všechny hodinky pohání automatický strojek viditelný skrze zadní část pouzdra opatřeného safírovým sklíčkem.

Nebeské objekty

Krása Slunce a Měsíce spočívá v tom, že mluví k lidem po celém světě, bez ohledu na jejich kulturu nebo přesvědčení. Slunce je obecně spojováno se silou, znovuzrozením a mocí, zatímco Měsíc představuje ženskost, a proto na sebe někdy bere podobu bohyně. Tato dvě nebeská tělesa poskytují primárně zdroj světla pro náš pozemský svět, ale když se spojí, může se stát cokoliv

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.