Sociální sítě
Nahoru

Afterparty po skončení finále EML #seeyouatsasazu v restauraci Sasazu za třpytu diamantových šperků ALO diamonds

Ve Španělském sále Pražského hradu se v úterý 30. srpna uskutečnilo 39. světové finále nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2022. Vítězkou světového finále se stala Majda John Peter z Jižního Súdánu a vítězem se stal Španěl Sergi Shan.

Po skončení akce se hosté přemístili na party #seeyoatsasazu, která se konala v prostředí luxusní asijské restaurace Sasazu v pražských Holešovicích. Hosté zde mohli ochutnat vybrané pokrmy asijské restaurace anebo si zatančit na hudbu DJ Lumiera, kterého doprovázel saxofonista Filip Markes.

Party v luxusním duchu se zúčastnily například Eva Perkausová, modelky Katka Sokolová a Denisa Dvořáková, módní návrháři Boris Král, Lukáš Macháček, Michael Kováčik, Zoltán Tóth a Honza Černý, stylista a módní ředitel časopisu Cosmopolitan Honza Pokorný, Jitka Schneidrová, Sasha Jány a další.

K dress code Black tie samozřejmě nechyběl ani třpyt diamantových šperků k večerním róbám dam. Katka Sokolová, modelka a spoluzakladatelka nadačního fondu AutTalk, který pomáhá rodinám s autistickými dětmi si k šatům Elisabetha Franchi v klenotnictví Halada vybrala italskou značku šperků Pomellato a po finále ocenila koktejlové umění barmanů Sasazu.

Značkou šperků Pomellato se ozdobily na červený koberec letošního filmového festivalu v Cannes např. modelka a bývalý andílek ze stáje Victoria’s Secret Chanel Iman, stylistka a módní blogerka Chriselle Lim, lifestylová novinářka Viki Rader, italská herečka Beatrice Vendramin či influencerka Leonie Hannie.

Eva Perkausová zářila ve Španělském sálu Pražského hradu a následném neformálním setkání #seeyouatsasazu ve špercích ALO diamonds české klenotnické značky ALO diamonds v hodnotě šperků 3,2 miliony Kč.

Šperky ALO diamonds klenotníka Alojze Ryšavého v hodnotě 1,7 milionu Kč doplňovaly také róbu Gabriely Ruman-ředitelky Fashion TV.

Více z rubriky High society

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.