Sociální sítě
Nahoru

Nové menu v La Veranda

Restaurace La Veranda v novém kosmopolitním složení představila své menu. Hned po spuštění vyvztaly oblíbené chody, které oslovují hosty ve velkém měřítku. Jaké to jsou?

S jistotou lze jmenovat Hovězí tatarák, jenž doprovází kaparová majonéza, křupavá šalotka, žloutek a domácí chléb. Další oblíbeným předkrmem je Burrata s barevnou řepou, máslovou dýní s maracujou, pistácií a domácím chlebem.

Hlavní chody nabízí průřez mas i vegetariánský chod. Za zmínku stojí Pstruh z rybí farmy lochkov s krámovou pšenicí, pečeným květákem a pěnou z moravského sektu.

Kdo rád jedno z nejlepších mas, jistě zvolí Jehněčí plec následující celerové pyré s lanýžem, špenátem a máslovou dýní. Vegetariáni mají chod plný intenzivních chutí ve formě Brambor pečených v popelu, fermentovaného česneku, pěně z brambor a lahodnému podmáslí.

„Sladká tečka musí být a máme hned 3. Rád bych vyzdvihl Čokoládový fondant s švestkovým coulis, švetkami a vanilkovou zmrzlinou. Je to totiž chuťová delikatesa hodná dezertně hlavního chodu,“ dodává majitel a srdce Yurij Kolesnik.

Luxus, kvalita a neuvěřitelně osobitý přístup ke každému nabízí La Veranda v ulici přiléhající Pařížské. Klid, ale strategická pozice dělá z restaurace La Veranda trvající jistotu gastronomického centra Prahy.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.