Sociální sítě
Nahoru

Nová kolekce výjimečných objektů Cartier

Oslava rodiny, přátelství i důležitých životních milníků. Výjimečné objekty a doplňky Cartier vstupují do všech oblastí života jako připomínka našich vzácných okamžiků, které by neměly být zapomenuty.

Hry, cestování, psaní, děti, dekorace. Vybrat některý z nich pro sebe či někoho blízkého znamená stát se součástí impozantního světa Cartier, jedinečného vesmíru, který dalece přesahuje oblast šperkařství a hodinářství. Svými symbolickými kódy značky a elegancí tradičního savoir-faire objekty vzbuzují sváteční atmosféru a přináší radost.

Podmanivý černý panter, emblematické zvíře značky Cartier, na pozadí cypřišových stromů je srdcem kolekce bytových doplňků Panthère de Cartier. Variantu bílo-zlatého porcelánového servisu s pavím dekorem doplňuje modro-zelený porcelán, jež je v souladu s uměleckým odkazem Cartier inspirovaným především islámským uměním.

Oslavte konec roku s elegancí a kuráží s neodolatelnou kolekci Diabolo od Cartier. Jmenovka na zavazadlo, toaletní zrcátko, sněhová koule, malý tácek na drobnosti nebo tradiční hra piškvorky… ozdobené ikonickými obrázky v podobě portýra, pantera, loga Cartier, či ptáčkem puštěným z klece na svobodu, všechny tyto předměty si můžete vybrat v červeném nebo poprvé v tmavě modrém designu.

Do dětství u vánočního stromečku vás vrátí kouzelná kolekce pro děti, která vybízí pantera k hlídání a hře na jemných bílých porcelánových miskách a hrníčcích s modrými či růžovými detaily. Kolekci doplňují sety příborů s vidličkou a lžičkou a kašmírové dětské deky.

Více z rubriky Decor

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.