Sociální sítě
Nahoru

Na brunch do Michalské

Báječná restaurace Deer v Michalské ulici je gastronomickým klenotem. Kam jinam zajít na skvostný brunch než právě sem. Pod taktovou šéfkuchaře Lubomíra Dolejše je to záruka prvotřídního zážitku, a to nemluvě o druhotných aspektech.

Postranní ulička v samém centru Prahy vzývá k návštěvě. Michalská ulice se díky restauraci Deer stala symbolem must have Pražanů, Čechů i turistů. Nenápadné zákoutí, jen pár metrů od nejvíce pulsujícího místa ve staré historické části stověžaté Prahy, má co nabídnout. Vytříbená kvalita, neuvěřitelný servis díky rodinné firmě BHG, která spravuje nejkrásnější památky horeca segmentu v centru Prahy. Tyto fakta, dělají z restaurace Deer zážitkovou restauraci s přesahem.

Legendární francouzské nebo anglické snídaně jsou neuvěřitelné. Kvalita dosahující vysoké gastronomie za příznivou cenu. Francouzská snídaně obsahuje míchaná vejce s lanýži a smetanou, marinovaný losos na toastu s avokádem a Crème Fraîche, listový salát s cherry rajčaty.

Anglická snídaně překvapí sázenými vejci, pečenou slaninou, fazolemi v tomatové omáčce, restovanými houbami s cherry rajčátky, mini párečky a bramborovými rösti. Každou ze zmíněných snídaní lze pořídit v Deer za 215 Kč. Neuvěřitelně báječné je Smoothie Bowl. Ti, co zastávají zdravý životní styl, nepohrdnou ovocným smoothie z lesního ovoce, kokosu, citrusů a ořechů.

V restauraci Deer je k dispozici mnoho variant klasických i novodobých snídaní, které se podávají od 7:00 do 15:00. Ideální načasování i nabídka. Restaurace Deer brunchově kouzlí.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.