Sociální sítě
Nahoru

Jaro ve znamení krásy

Jarní veletrh kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu a péče o nohy FOR BEAUTY, který se koná ve dnech 24.–25. března v PVA EXPO PRAHA, se blíží! Ve dvou halách vystavovatelé představí aktuální novinky a nové trendy ve svých oborech. Tváří veletrhu pro rok 2023 se stala modelka a Česká Miss roku 2015 Nikol Švantnerová. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Veletrh FOR BEAUTY tradičně přináší to nejlepší z celé beauty sféry českého i evropského trhu. Ve výstavních halách v pražských Letňanech se představí tuzemské i zahraniční značky určené pro profesionální salonní užití i domácí péči.

Součástí veletrhu jsou také profesionální soutěže. Na jarním veletrhu se můžete těšit na mezinárodní mistrovství ČR v malování na tělo Bodyart Czech, mezinárodní holičskou soutěž ČR v barberingu Barber Battle, profesionální soutěž v nehtovém designu a Nail Artu CZECH NAIL CUP a International Beauty Festival,“ řekla ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Návštěvníci si během konání veletrhu budou moci zakoupit produkty a přístroje určené pro profesionální péči o pleť a tělo do salonů a SPA center za veletržní ceny. Vybírat bude možné i ze širokého spektra produktů určených pro domácí péči.

Nejen výhodné nákupy profesionálních značek, ale připraven je i bohatý doprovodný program. Příchozí si budou moci vybrat z řady zajímavých workshopů a přednášek, chybět nebude ani divácká show. Hlavní partner veletrhu Make-Up Institute Prague nabídne návštěvníkům velmi žádaný make-up point, ve kterém se můžete nechat zdarma nalíčit. Profíci z Glamour Lashes a Beauty Store vám v jejich lash&brow pointech bezplatně upraví obočí pomocí laminace, a to včetně barvení.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.