Sociální sítě
Nahoru

Babičky specialita

Vyhlášená restaurace na okraji Prahy Babiččina zahrada je ikonickým místem, kam se sjíždějí lidé z širokého okolí, aby si užili prvotřídní gastronomii s nevídaně hřejivou atmosférou. Celkový koncept tohoto místa nelze ani popsat, to se musí zažít. Babička si připravila novinku, svou denní specialitu z červeného hrnce.

Jedná se o denní nabídku pro příchozí, která se podává v červeném hrnci. Je to pokrm, který Babička každý den připraví pro svou návštěvu. Co to bude dnes? Může se ptát každý host. Abychom poodkryli tajemství červeného hrnce, Babička ráda vaří svým hostům svíčkovou, králíka, dančí hřbet, pečeni, žebírka nebo třeba roládu. Každopádně vždy je to zážitek, protože Babička je nejlepší kuchařka na světě.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.