Sociální sítě
Nahoru

Jaro volá po návštěvě hlavního města

Na jarní Praze je něco čarovného. Nejen, že se venku konečně otepluje, od dubna otevírají brány všechny památky, kvůli kterým stojí návštěva metropole za to. Pokud se rozhodnete navštívit hlavní město právě v tomto kouzelném období, nezapomeňte na přívětivé útočiště, které vám bude k dispozici po celodenních výletech i v případě výkyvů aprílového počasí.

Skvělou volbou pro ubytování v srdci Prahy je Emblem Hotel Prague, který se nachází jen kousek od Staroměstského náměstí. Lifestylový boutique hotel zařízený ve stylu art deco vás překvapí luxusními pokoji a apartmány, které doplňují různé „oddechové“ prostory, moderní restaurace s barem a hotelové lázně.

Právě díky M Spa je hotel Emblem oblíbenou destinací milovníků odpočinku. V nejvyšším patře objevíte 24 hodin otevřené fitness, wellness se saunou, párou a Kneippovým chodníkem, relaxační místnost a jedinečnou střešní terasu. Z ní se vám naskytne nádherný výhled na Pražský hrad, který si užijete také z privátní vířivky pro dvě osoby. Načerpat novou energii můžete v lázních i díky široké nabídce masáží a ošetření.

V případě pobytu to však nebude jen relax, co si dosyta užijete. Hotel nabízí také vysoce kvalitní služby. Každé ráno na vás bude čekat kontinentální snídaně podávaná formou bufetu, kterou si užijete v příjemných prostorách hotelové restaurace George Prime Steak, ale i rozsáhlé à la carte menu nejen pro hotelové hosty.

Díky svému umístění je hotel ideální také pro obchodní jednání, která můžete uspořádat jak v restauraci při snídani, tak v jednom ze soukromých hotelových salonků.

Více z rubriky Hotely

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.