Sociální sítě
Nahoru

Sladké vyznání

Jaký by to byl Valentýn bez stylových specialit z francouzského pekařství PAUL. Neplýtvejte letos papírem a vyznejte své drahé polovičce lásku mnohem lahodnějším způsobem. Dezerty ve tvaru srdce nebo originální makronky jsou dokonalou sladkou tečkou za slavnostní večeří nebo milou pozorností, která potěší vaše blízké třeba uprostřed pracovního dne.

Půvabná Malinová a Jahodová srdíčka, lehká jako obláček, okouzlí jemnou chutí vanilky a čerstvých malin nebo jahod. Růžová je barva romantické lásky, tak ji nechte promluvit za vás.

Červená znamená vášeň! Pod lesklým čokoládovým glazé se skrývá kombinace vanilkového krému a šťavnatých malin. Valentýnské srdce PAUL je opravdu luxusní.

V den svatého Valentýna můžete udělat radost nejen svému partnerovi, ale každému, na kom vám záleží. Maminku, kolegyni nebo milou sousedku určitě potěší speciální edice oblíbené klasiky – originálních francouzských makronek. Vyberete si velkou Malinovou makronku s lahodným krémem a čerstvými malinami nebo roztomilá křehká srdíčka?

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.