Sociální sítě
Nahoru

Emirates představuje novou řadu sběratelských hraček a tašek pro nejmladší cestovatele

Emirates si cení svých nejmladších zákazníků, pro které neustále připravuje nové zážitky na zemi i na palubě letadel. Mezi širokou škálou produktů a služeb speciálně navržených pro dětské pohodlí a zábavu Emirates právě uvádí novou kolekci dětského vybavení, které zohledňuje různé potřeby a preference jak kojenců a batolat, tak dětí až do 12 let.

Nové sady vybavení jsou navrženy z udržitelných materiálů kreativním týmem interních designérů, marketingových a produktových specialistů; obsahují témata poznávání světa a rozmanitosti a jsou k dispozici jako samostatné sady pro děti ve věku 0–2 roky, 3–6 let a 7–12 let. Každá sada je certifikována společností Intertek s ohledem na bezpečnost a v souladu s normami EN71 a bezpečnostními normami pro hračky v regionu Perského zálivu. Každý rok jsou uváděny na trh nové designy, které jsou atraktivní jak pro časté cestující, tak sběratele produktů společnosti Emirates.

Vše potřebné pro nejmenší cestovatele

Sady Emirates pro miminka a kojence obsahují všechny nezbytné věci, které rodiče na palubě potřebují pro pohodlí a hygienu. Konkrétně obsahují opakovaně použitelnou přebalovací podložku, pleny a čisticí ubrousky, památeční bryndák, uklidňující vibrační plyšovou hračku, kterou lze připevnit na opěradlo sedadla nebo kočárku, a sběratelské plyšové hračky s dekou, zde se děti mohou těšit na postavičku pilota nebo palubního personálu Emirates.

Vysoce kvalitní a udržitelná sada je navržena tak, aby ji bylo možné opakovaně používat, a barevné tašky jsou opatřeny ručními kresbami představující lidi, místa a kultury, jež letecká společnost Emirates obsluhuje ve své globální síti 140 destinací. Jedinečný design, který se rychle stává sběratelským artiklem mezi celosvětovou fanouškovskou základnou Emirates, obsahuje emblémy ikonického města Dubaj, denní a noční scény, vlajkové letadlo Emirates A380, přátelské členy palubního personálu a piloty Emirates držící se za ruce s lidmi z různých kultur světa znázorňující rozmanitost prostřednictvím národního oblečení a řady etnik.

Sady pro malé objevitele od 3 do 6 let

Sady vybavení Emirates pro děti ve věku 3–6 let jsou navrženy tak, aby malým cestovatelům přinesly příjemné vzpomínky z jejich výletů po celém světě. Děti v této věkové skupině dostávají módní tašku na opasek, větší batoh nebo velkorysou tašku, která je navržena tak, aby se hodila pro použití při různorodých aktivitách – od cestování po sport nebo pro přepravu hraček. Děti dokonce dostanou speciální sluchátka pro ještě lepší zážitek z palubního systému ice, která jsou měkká a přizpůsobená na menší uši. Sada vybavení obsahuje také dokonalé rozptýlení pro aktivní malé dítě, včetně poutavého balíčku aktivit „Leť se mnou“ s vlastním balením omalovánek, který obsahuje dětské mapy světa, hádanky, návody na kreslení a vzdělávací aktivity o Dubaji a ochraně životního prostředí.

Sady jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů z odpovědných zdrojů, včetně lahví na pití.

Pohoda pro děti ve věku 7–12 let

Dětem ve věku od 7 do 12 let Emirates dává kvalitní opakovaně použitelné tašky na opasek, větší batohy nebo prostorné tašky. Ty jsou navržené s decentní a cool grafikou, která je pro tuto věkovou skupinu atraktivní. Jedinečný design obsahuje emblémy Dubaje, letadel Emirates, palubního personálu a pilotů i ikonických památek z celého světa, podporuje tak vášeň k cestování a poznávání. Tašky jsou navíc vyrobeny ze 100% udržitelných materiálů a opětovně použitého plastu, při výrobě každé tašky je recyklováno až sedm lahví. Děti ve věku 7–12 let navíc dostanou speciální sluchátka pro poslech v rámci palubní zábavy v systému ice.

Se společností Emirates se dětem létá lépe

Pro vytvoření nezapomenutelných vzpomínek na cestu zachycuje palubní personál společnosti Emirates výjimečné okamžiky na palubě instantním fotoaparátem Polaroid a prezentuje je v limitované edici foto rámečků jako suvenýr pro děti.

Aby si děti mohly v bezpečí a pohodlí zdřímnout, jsou na palubě Emirates k dispozici rezervovatelné kolébky pro děti do 2 let a přebalovací pulty ve všech koupelnách. Na palubě je pro kojence k dispozici organická dětská výživa, mléčná výživa a kojenecké láhve, pokud je rodiče nebo opatrovníci během letu potřebují.

Pro děti starší 2 let se téměř na všech linkách, s výjimkou některých krátkých letů v zemích oblasti Perského zálivu, podává dětské jídlo. Dětská jídla zahrnují chutné a kvalitní a u dětí oblíbené pokrmy, jako jsou nugety, těstoviny, mini hamburgery a pizza, doplněné zdravými svačinami i sladkostmi, džusem a vodou. Jídla jsou podávaná na speciálně navrženém barevném tácu s oblíbenou posádkou Emirates a pilotem Little Travellers.

Pro děti, které se během letu těší na filmy a dětskou televizi, nabízí společnost Emirates širokou škálu dětských programů v oceňovaném systému ice, včetně nejlepších filmů a televizních kanálů Cartoon Network, CBeebies a Nickelodeon. K dispozici je více než 100 dětských filmů včetně Hotel Transylvánie: Transformánie, The Tiger Rising, Šoumen krokodýl, Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda, speciální kolekce „Wizarding World“, která obsahuje 16 titulů Harryho Pottera pro filmový maraton o Harrym Potterovi, a oblíbené televizní pořady, jako je Gumballův úžasný svět, Želvy Ninja, Jurský svět: Legenda Isla Nublar, SpongeBob v kalhotách, Star Trek – Fenomén a Dobrodružství Kocoura v botách.

Pro mladé hudební fanoušky má Emirates stovky hudebních kanálů a až 100 videoher, které mohou hrát dva hráči na různých místech, pokud se jedná o hru pro více hráčů.

Více z rubriky S dětmi

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.