Sociální sítě
Nahoru

Nové burgery v Dutch Pub

Vyhlášený podnik se sportovní atmosférou a výtečným jídlem představuje novinky na menu. Dutch Pub vyniká svými burgery široko daleko, a právě tyto skvosty v housce prošly novou chuťovou proměnou.

Domácí burgery se vším všudy. V nabídce je hned sedm statečných. Jednoznačně nejoblíbenějším je Dutch bacon burger, který v sobě skrývá mleté hovězí maso, slaninu, cheddar, cibulovou marmeládu, mix listových salátů, rajče a majonézu. V patách je mu světově uznávaný Cheeseburger. Samozřejmě kromě mletého hovězího masa v něm nechybí cheddar, kyselá okurka, salát, kečup či hořčice.

Milovníci pálivého radostně zapějí, když v menu spatří Spicy burger. Opět z mletého hovězího masa, jenž tentokrát doplňují papričky jalapeňos, cheedar, zelenina a pikantní rajčatová salsa. Zajímavým lze jednoznačně označit Jack Daniel’s burger. Tuto hovězí delikatesu doplňuje slanina, cheddar, smažená cibulka, Jack Daniel’s BBQ omáčka, volské oko, salát a rajče.

Trhané vepřové maso pečené na pivě je hlavní surovinou Pork beer burger. Dále tento fantastický pokrm mezi dvěma houskami tvoří zelenina a pepřová majonéza. Ti, co neholdují masu, nemusí smutnit. Pro ně je připravený Vegetarian burger ze soji, cheddaru, zeleniny a majonézy. Posledním ze slavné sedmy je Chicken burger z kuřecího stehenního stripsu. První čtyři jmenované lze objednat ve třech velikostech. Nejmenší čítá 200g, pak následuje 400g a pro velké jedlíky je připraven i 600g kousek.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.