Sociální sítě
Nahoru

Asijská lokálnost v Praze

Jedinečná příležitost ochutnat lokální suroviny v autentickém asijském provedení. Jak je to možné? Tým se Štěpánem Návratem v čele asijskou kuchyni prostě umí, současně mají vytříbený vkus a dobré vztahy s tuzemskými farmáři. Rázem vzniká neuvěřitelná fusion kuchyně, která u nás nemá obdoby.

Novinek v menu PRU58 je mnoho. Za zmínku stojí Jelen Sika od Pavla Šmidrkala nebo Shiokoji Křepelka z Farmy Hradištsko a Kojibakers. Výtečná Kachna od Druhaze jistě ohromí a to nemluvě o Sivenu od Patrika Rybčáka. Hovězí od Martina Kloudy je fenoménem a nesmí chybět ani zde. Další přírůstek v menu je Kapr z Pohořelic. Asijská kuchyně bez Tuňáka a Kraba od Vlastimila Koldy z Rybí Šupiny jako by nebyla.

Celé menu je variabilní. Přes obědy nabídka po chodech ale i degustační formou. Každý týden se toto menu mění. Večerní a la carte menu je především o degustacích. Šest, sedm nebo osm chodů, záleží na každém, jakou cestu zvolí. Nemluvě o báječném sushi menu, které nesmí v PRU58 chybět.

Za zmínku v neposlední řadě stojí interiér restaurace, který je dle několika nestranných hodnocení oceňován jako jeden z nejkrásnějších u nás vůbec. Pokochat se a pochutnat si v PRU58.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.