Sociální sítě
Nahoru

Ochutnejte kvalitní Gin Nouaison, tentokrát ve verzi Reserve

Gin Nouaison je dokonalý francouzský gin spojující prvotřídní hrozny s rostlinnými přísadami a zráním v sudech po koňaku v perfektní harmonii chutí. Ochutnejte jeho Reserve variantu a dopřejte si kvalitní zlatavý gin vyzrálý k dokonalosti.

Giny jistojistě patří mezi nejoblíbenější a zároveň nejvariabilnější druh alkoholu. Skvěle se hodí do drinků a dělají tak společnost nejednomu večírku. Gin Nouaison Reserve patří přesně mezi ty giny, které si budete chtít vychutnávat znovu a znovu, a to jak v drinku, tak samotný ve vychlazené sklence s ledem.

Gin Nouaison Reserve je unikátní gin, jehož chuťový profil vytvořil sám mistr destilatér, zakladatel Maison Villevert, Jean Sébastien Robiquet. Je tvořen pestrou paletou čtrnácti exkluzivních rostlinných přísad, díky čemuž je dosaženo výjimečně kořeněného profilu. Nechybí santalové dřevo, bergamot, švestka, cibéba (druh rozinky) nebo vetiver (druh trávy).

Destilace je složitý proces a probíhá velmi pečlivě. Každá surovina je destilována zvlášť a teprve když je proces u konce, jsou všechny spojeny dohromady v 25hl kotli z Charentes. Následně dochází k finální destilaci, díky které je dosaženo harmonického smísení všech přísad. Pomyslnou třešničkou je pak dozrání v sudech po koňaku Le Pérat. Mistrovské dílo je dokonáno a jedinečný Gin Nouaison Reserve je na světě.

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.