Sociální sítě
Nahoru

Značka Hublot odhalila extravagantní Spirit of Big Bang Sang Bleu

Již sedmým rokem a třetím modelem hodinek Spirit of Big Bang Sang Bleu potvrzují své pokračovaní ve spolupráci značka Hublot a Maxime Plescia-Büchi. Stejně jako jeho tetování vytvářejí novou identitu, odhalují nové tvary a nové perspektivy, dává slavný umělec novou podobu kolekci Sprit of Big Bang. Spirit of Big Bang Sang Bleu zůstává věrný své charakteristice a zároveň zůstává velmi osobitý.

Tyto hodinky s fasetovaným, strukturovaným průměrem 42 mm mají vylepšený trojrozměrný a ergonomicky zdokonalený design.

Vaše zápěstí budou zdobit tři limitované edice – 200 kusů v titanovém provedení, 200 kusů v provedení All Black ceramic a 100 kusů v provedení King Gold. Z toho jsou dva modely osazeny navíc 180 diamanty, a to modely v titanu a ve zlatě King Gold.

Zachování charakteristiky a zároveň vytvoření jedinečného, exkluzivního a osobitého předmětu. To je jemnost umění, které stojí za spoluprací značek Hublot a Mexime Plescia-Büchi. Talentovaný tatér přetvořil rysy hodinek Spirit of Big Bang s protaženými, zkosenými rysy a odměřenými, dokonale proporcionálními úhly, které do sebe zapadají a vytvářejí hodinky s okamžitě rozpoznatelným podpisem Sang Bleu. Stejně jako každé jeho tetování se linie přizpůsobují pouzdru, jeho charakteristickým rysům, reliéfům, křivkám a struktuře, a přitom zachovává to podstatné: jeho charakter.

Hodinky Hublot – Sang Bleu byly představeny v roce 2016 a v roce 2023 byla na milánském Salone del Mobile odhalena jejich třetí edice. Tatér vtiskl nové kolekci svou nesmazatelnou, výraznou a asertivní linii. Po modelu Big Bang nyní jeho podpis zdobí i model Spiriti of Big Bang. Jako obvykle sleduje jeho trojrozměrnou geometrii v dokonalé symetrii s tajemně magnetickou architekturou, pohrává si s reliéfem a hloubkou prostřednictvím leštěných, saténově upravených, rytých, dlátovitých, zkosených a fasetových materiálů. Šestiúhelníky, kosočtverce a trojúhelníky se objevují a překrývají, linie za liníí nově definují tvary.

Hublot uvádí na trh Spirit of Big Bang Sang Bleu s pouzdrem o průměru 42 mm a ve třech provedeních: titanovém, All Black ceramic a King Gold. Modely z titanu a zlata King Gold jsou osazeny 180 ks diamantů o hmotnosti přibližně 2,4 ct. Geometrická tetování se střídají a překrývají od pouzdra až po lunetu. Safírový ciferník dává na odiv automatický skeletonový chronograf HUB4700 a zároveň i charakteristickou geometrii hodinek vyrobených ve spolupráci se společností Sang Bleu.

Hodinky, které díky svým mimořádně velkorysým proporcím a výraznému tvaru perfektně ergonomicky padnou na každé zápěstí, a to jak mužům, tak i ženám, ať už s lunetou či bez ní. Geometrie hodinek Big Bang Sang Bleu II byla zachována a zároveň byla optimalizována dynamičnost tvaru.

Hublot a Maxime Plescia-Büchi mají umění v krvi a „vnášejí“ umění tetování do hodinářství. V roce 2016 se do designu prvního modelu Big Bang Sang Bleu otiskla trojrozměrná geometrie slavného tatéra a odhalila dokonalé proporcionální strukturu inspirovanou Viltruviánským mužem Leonardem da Vinci.

V roce 2019 se u modelu Sang Bleu II spolupráce tatér x hodinář projevila jako tetování „celého těla“ napříč celým modelem Big Bang, včetně pouzdra, šestihranné lunety, safírového sklíčka, ručiček a náramku. Trojrozměrný styl byl v roce 2023 zcela přepracován a ztělesňuje novou „potetovanou“ kolekci – Spirit of Big Bang.

Hublot v roce 2014 uvedl na trh model Spirit of Big Bang, zahrnující DNA značky Hublot a charakteristické znaky modelu Big Bang (jeho 6 titanových šroubů ve tvaru písmene H procházejících skrz lunetu hodinek, šroubovací korunku, konstrukci s nekonečnými kombinacemi materiálů a barev), Maxime znovu prozkoumal každou součást modelu Spirit of Big Bang.

Více z rubriky Hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.