Sociální sítě
Nahoru

Emirates startuje spolupráci se značkou Dior Beauty a Davines

Letecká společnost Emirates oznámila pro rok 2023 spolupráci s ikonickou kosmetickou značkou Dior a udržitelnou značkou vlasové kosmetiky Davines a otevřela ve svém sídle v Dubaji kosmetické centrum. Je navrženo na míru tak, aby nabízelo jedinečný kosmetický zážitek exkluzivně pro palubní personál společnosti Emirates.

V rámci investic do služeb pro palubní personál je „Emirates Beauty Hub“ otevřen sedm dní v týdnu a slouží více než 18 000 členům palubního personálu v Dubaji. Nabídne jim příjemný prostor určený pro poradenství s týmem konzultantů centra krásy.

Členové palubního personálu společnosti Emirates si budou moci rezervovat osobní schůzky s konzultanty, od nichž získají odborná doporučení týkající se tipů pro aplikaci make-upu, výživu, fitness, péči o pleť, vlasy a osvědčených postupů v oblasti péče o ženskou a mužskou pokožku. Konzultanti centra krásy společnosti Emirates prošli specializovaným školením od společností Dior a Davines a mají rozsáhlé zkušenosti z oblasti wellness, výživy a kosmetiky.

V centru krásy se budou používat výhradně produkty značek Dior a Davines. Některé z ikonických produktů Dior péče o pleť jsou například Dior Hydra Life Intense Sorbet Crème pro vytvoření jemného a hydratovaného základu, Dior Forever Skin Glow, čistý a zářivý podkladový krém, který poskytuje celodenní hydrataci, zářivost a prodyšnost pleti, dlouhotrvající tužka na oči Diorshow On Stage Liner pro jemné zvýraznění očí bez rozmazání, korektor Dior Backstage Face and Body Flash Perfector Concealer – víceúčelový a voděodolný korektor a tekutá rtěnka Rouge Dior Forever Liquid v zářivé červené barvě Emirates, která je mimořádně pigmentovaná a odolná proti přenášení.

Pro muže nabízí řada Dior Sauvage řadu produktů od čisticích přípravků, masek na obličej, gelu na holení až po balzám po holení, které zajistí hydrataci a vypnutí pleti.

Péče o vlasy Davines obsahuje klíčové produkty jako detoxikační, hydratační a intenzivní regenerační šampony, kondicionéry a vlasové kúry, třpytivé mlhy, vosky a laky na vlasy, které udržují jednotný vzhled elegantních účesů palubního personálu Emirates.

Svět kosmetiky Dior „je definován duchem odvahy a inovace doprovázeným vzkvétající tradicí dokonalosti“, která se dokonale snoubí s odhodláním společnosti Emirates k inovacím a neustálým investicím do zvyšování kvality cestování. Vysoce vyškolený, profesionální a kosmopolitní palubní personál společnosti Emirates, který je tváří celosvětově uznávané značky, je tak hlavní součástí tohoto zážitku.

Palubní personál největší mezinárodní letecké společnosti na světě Emirates při letech do více než 150 měst v 85 zemích světa zažívá neustále nová dobrodružství. Mnozí jeho členové popisují své povolání jako „nejlepší práci na světě“ – poskytují totiž oceňované služby ve výšce 40 000 stop a užívají si jedinečný životní styl, který k této práci patří. Přístup k různým dalším vzdělávacím zkušenostem umožňuje palubním průvodčím rozvíjet své vůdčí schopnosti a být symbolem pohostinnosti a výjimečných služeb prostřednictvím Emirates Signature Moments a světově uznávaných emblémů ikonické značky.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.