Sociální sítě
Nahoru

Nová limitovaná edice Citroën MY AMI BUGGY II

Citroën představuje novou verzi vozu „My Ami Buggy“, které bylo vyrobeno 1 000 kusů, má bohatší výbavu a bude k dispozici v devíti zemích. „My Ami Buggy“ lze od 20. června 2023 v 10:00 hodin objednávat za cenu 10 490 € včetně DPH pouze online.

Citroën „My Ami Buggy“ se hlásí ke svému dobrodružnému duchu a zachovává si svou vnější probarvenou khaki karoserii a černé ochranné prvky, jako jsou výztuhy nárazníku, ochranné kryty, lišty kolem světlometů, podběhy kol, prahové lišty a zadní spoiler, které mu dodávají robustní vzhled.

Osobnost „My Ami Buggy“ vychází také z vitality a svěžesti, kterou dodávají ostře žluté prvky exteriéru (reliéf na předním panelu a směrové šipky na podbězích kol) a v interiéru (odkládací schránky, otevírací popruhy a háčky na tašky, prošívání na sedadlech a kobercích).

Tato druhá limitovaná série se opírá o stejný princip: žádné dveře a žádná střecha, abyste si mohli užívat volný čas a cítit se co nejblíže přírodě a současně zažívat příjemný pocit svobody. Pro ochranu vozidla před nepřízní počasí však byly přidány a upraveny ochranné prvky.

Pro ochranu cestujících před vnějšími vlivy byly navrženy nové plastové plachty se zipy. Doplňují střešní ochranu a kabina je díky nim prakticky uzavřená a chráněná před větrem, chladem a deštěm. Když se cestující chtějí při každodenním používání nadechnout čerstvého vzduchu, stačí plachty sejmout, srolovat je směrem dozadu k sedadlům a poté je pomocí patentek upevnit na sloupky dveří. V létě, když se nepoužívají, je lze uložit do garáže.

Pro snadnější používání byl vytvořen nový systém uzavření střechy. Jedná se o černou nepromokavou střechu, která se nyní uzavírá pomocí zipu, takže je praktičtější a rychleji se s ní manipuluje. Plátno střechy je plně integrováno do karoserie díky liště, která umožňuje její maximální natažení, což dodává celému vozidlu jednotný vzhled. Při jízdě také méně podléhá nasávání vzduchu. Lze jej srolovat a připevnit ke střešnímu rámu pomocí patentek.

Byly přidány rámy dveří a střechy pro upevnění průhledných plachet a měkké střechy tak, aby dokonale splývaly s karoserií a působily elegantně. V přední části je střešní rám prodloužen tak, aby tvořil stínítko, které slouží jako sluneční clona a podtrhuje volnočasový aspekt vozu „My Ami Buggy“. Systém zavírání dvířek je totožný s předchozí verzí. Pouze tvar se vyvinul směrem k designu připomínajícímu kapsle prahových lišt ostatních verzí Ami, což zdůrazňuje vztah mezi vozem „My Ami Buggy“ a zbytkem modelové řady. Přístrojový panel, stále umístěný na obalu sloupku řízení, má novou krytku ve tvaru oblouku, která mu dodává retro nádech.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.