Sociální sítě
Nahoru

Užijte si léto s bublinkami Cava Non Plus Ultra

Teplé letní dny jsou konečně tady, a jak si je lépe vychutnat než v příjemné společnosti. Ať už zamíříte ven s přáteli, s partnerem na romantickou večeři či si dopřejete chvilku o samotě v pohodlí domova, Codorníu Cava Non Plus Ultra Reserva 2018 je pro vás tím pravým společníkem.

Opalovací krém, bazén, kraťasy nebo třeba žabky. To vše jsou symboly horkého letního počasí, které je konečně tady. Užijte si tyto dny s oblíbenými bublinkami Cava z rodiny Codorníu, Non Plus Ultra Reserva 2018, a dopřejte si chvilku k vychutnání tohoto šumivého zážitku.

Codorníu Cava Non Plus Ultra Reserva 2018 pochází z konce devatenáctého století, první degustátoři mohli tuto specialitu ochutnávat již od roku 1897. Jedná se dokonce o první víno z kategorie Brut Cava v historii. A jelikož se za ty roky stále těší velké oblibě, není divu, že patří mezi nejkvalitnější šumivá vína na světě.

Codorníu Cava Non Plus Ultra Reserva 2018 můžete pořídit na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits za 440 Kč v 0,75l balení.

Ve vůni vás okouzlí lehké tóny zralých broskví a šťavnatých zelených jablíček odrůdy Granny Smith, přičemž na závěr vás překvapí nádech čerstvé máslové briošky. Chuť, jak tomu u vín z kategorie reserva bývá, je elegantní, vyvážená s velmi jemným perlením.

Tyto bublinky si nejlépe užijete vychlazené na příjemných 5-7 °C, jedná se proto o dokonalou partii pro nadcházející teplé období.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.