Sociální sítě
Nahoru

Dveře MASTER – co kus to originál

jsou synonymem pro nadčasový minimalistický design. Pro svůj exkluzivní interiér si je stvoříte podle svého gusta a je jen na vás, jak náročné představy máte.

Dveře MASTER, od české společnosti JAP FUTURE, charakterizuje individualismus, sebevědomí, preciznost…s těmito vlastnostmi jdou naproti všem, kteří jsou naladěni na stejné vlně a troufají si, ať už sami nebo ve spolupráci s odborníky, vyladit pro sebe ten nejunikátnější model dveří MASTER.

posuvné dveře MASTER do posuvného systému TRIX BASIC                              foto: JAP FUTURE

Jak je možné, že každé dveře MASTER jsou svým způsobem unikum? Odpověď je v důmyslném technickém řešení. Základním konstrukčním prvkem dveří je rám tvořený profilem z eloxovaného hliníku, který můžete „obalit“ různými materiály: sklem, MDF deskou v surovém, lakovaném nebo dýhovaném provedení, zrcadlem, lamináty, kamennou dýhou nebo magnetickou tabulí. Pokud máte ohledně materiálu na dveře MASTER svoje specifické přání a bude jen trochu reálné, tak Vám ho splníme.

otočné dveře MASTER, skrytá zárubeň AKTIVE                              foto: JAP FUTURE

Další vzhledové varianty lze dosáhnout horizontálním nebo vertikálním členěním opláštění a kombinací jednotlivých materiálů a volbou barvy rámu. V současnosti jsou trendy jednoduchost, nadčasovost a čistota linií, tak pozor, aby to neskončilo, jako když v pohádce pejsek s kočičkou vařili dort.

otočné dveře MASTER, povrch GRAFOSKLO, skrytá zárubeň AKTIVE                        foto: JAP FUTURE

 

otočné dveře MASTER, skrytá zárubeň a obklad stěny EFEKTA                   foto: JAP FUTURE

Bourání limitů u dveří MASTER ještě není u konce. Na výběr je provedení se zvukovou izolací 34 dB, výška až do neskutečných 3,7 metru a ohledně otevírání otočná i posuvná varianta. U obou provedení lze spojit příjemné s užitečným a dveře zkombinovat se skrytými zárubněmi AKTIVE, EFEKTA nebo DUAL.

Do dveří MASTER se zamilujete snadno. Jsou dokonalé, jedinečné a technologicky precizní v každém detailu. Rozhodnete se pro ně?

www.japcz.cz

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.