Sociální sítě
Nahoru

Každý styl je výjimečný, záleží jen na vás

Milujete luxus spojený s kvalitou a vaší největší jistotou je pevné sebevědomí podtržené vždy dokonale zastřiženými vousy? Rowenta Forever Sharp Ultimate XPert ocení každý muž, který chce být úspěšný a spokojí se jen s tím nejlepším. Zažijte jedinečný hybridní zastřihovač pro kompletní úpravu vousů! Tento technologicky vyspělý, víceúčelový a profesionální nástroj zvládne jakýkoli styl od hladkého oholení po řadu dalších stylů úpravy vousů.

Máte-li náročné požadavky na úpravu vousů anebo místo upravených vousů toužíte po hladké tváři…a také po hladkém těle, Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert (TN6200) zvládne obojí.

Extrémně ostrý a nepostradatelný zastřihovač, se kterým můžete tvarovat, zastřihávat či holit vousy jakékoli délky bez podráždění pokožky. Navíc díky samoostřící titanové čepeli není nutné břity nikdy vyměňovat, snadno odpadá povinnost dokupování břitů nejméně na 15 let. Hybridní zastřihovač Forever Sharp Ultimate XPert disponuje třemi specializovanými nástavci na vousy – precizní holící strojek pro detailní lemování (0 mm), nástavec pro hladké oholení těla či krátké vousy a tradiční čepel pro středně dlouhé vousy. V balení je také sedm hřebenovitých nástavců pro délku vousů od 0,4 mm do 17 mm.

Zastřihovač vydrží 120 minut bez dobíjení díky lithium-iontové baterii, což představuje asi dva měsíce běžného provozu a přibližně 26 kompletních zastřižení. Na jedno zastřižení jej díky funkci rychlonabíjení s použitím USB kabelu dobijete za neuvěřitelné 4 minuty! Zastřihovač má opravdu silný výkon, rychlost motoru je až 8 000 otáček za minutu – precizní výsledky v podobě dokonale vytvarovaných vousů jsou zaručeny jedním tahem! A na digitálním displeji kdykoli zjistíte stav baterie. Jeho použití je snadné a velmi komfortní, neboť je lehký, přesně padne do ruky a samozřejmě je omyvatelný vodou. Součástí je i pouzdro na uložení všech nástavců a dobíjecího kabelu.

Více z rubriky Koupelny

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.