Sociální sítě
Nahoru

Tipy na last-minute dárky

Patříte mezi ty, kteří nechávají nákupy vánočních dárků na poslední chvíli? Stres a přemýšlení hoďte za hlavu. Přinášíme inspiraci na last-minute dárky, kterými můžete potěšit své okolí.

Pro kávové nadšence a gurmány

Jsou vaši kolegové, klienti nebo blízcí milovníci delikates? Udělejte jim radost pochoutkami od CrossCafe. Tento oblíbený kavárenský řetězec jich nabízí hned několik. Ve vybraných kavárnách můžete pořídit půllitrovou láhev jejich populárního vaječného likéru s dřevěnou zátkou, zdobenou vánoční etiketou. Koupíte jej od 311 Kč. Potěšit může také Vánoční granola, dokonale křupavé ovesné vločky ručně vyrábějí pekařky a pekaři v CrossCafe výrobně v Plzni. K dostání je od 99 Kč za 300 gramový sáček. Nebo také Vánoční amaretti, tradiční italské sušenky, které CrossCafe vyrábí výhradně z mandlové mouky. Sáček (200 g) pořídíte od 94 Kč. Jako milý dárek můžete v kavárnách a jejich CrossShopech zakoupit také Vánoční blend, speciální kávu z vlastní CrossCafe Pražírny. Balení (250 g) vyjde na 175 Kč.

Pro milovníky relaxu

Hýčkejte své blízké dárkovým poukazem na odpočinkový pobyt a wellness ve slovenských lázních Kúpele Brusno, které se nachází v překrásném prostředí Nízkých Tater. Místní lázně nabízí nejen ozdravné pobyty, ale díky nově otevřeným římským lázním Caracalla Spa také relax a zábavu pro dospělé i ty nejmenší. Dárkový poukaz je možné zakoupit v hodnotě 500 €, 250 € nebo 50 € na www.kupelebrusno.sk a lze ho čerpat jak na pobyt v Kúpelích Brusno, tak i na vstup do nově otevřených římských lázní Caracalla Spa a související služby.

Pro milovníky módy

Máte ve svém okolí muže, které baví móda? Obdarujte je vánočním voucherem od pánská oděvní značka Blažek. Tato česká značka s letitou tradicí nabízí nadčasové kousky pro pánský šatník všech generací. Zakoupit lze kousky z aktuální podzimní a zimní kolekce, která je inspirovaná vesmírem a právě tak se i jmenuje – Vesmír. Návrháři se při jejím vývoji totiž inspirovali noční oblohou, barvami i tvary vesmíru. Dárkový poukaz lze pořídit v hodnotě 1 000 Kč nebo 2 000 Kč a je k dostání v obchodech Blažek a také na webových stránkách Blazek.cz

Dárek se skutečnou hodnotou

Krásným dárkem pro všechny generace jsou zlaté a stříbrné mince. Radost s nimi uděláte dětem, milované polovičce, prarodičům nebo třeba i těm, kdo „již všechno mají“. Díky špičkovému zpracování představují malý umělecký skvost a nadto investici, která se v čase zhodnocuje. Mince s vánoční tematikou navíc dokáží navodit slavnostní a sváteční atmosféru. Stříbrná a pozlacená mince s názvem Vločka od Golden Gate je sváteční ozdoba ve tvaru hvězdy s hedvábným povrchem a jemným vzorem sněhových vloček s ultra vysokým reliéfem. Mincí provlečte stuhu a můžete ji zavěsit na stromeček jako vánoční ozdobu a každý rok si tak udělat radost z krásně ozdobeného stromečku. Cena je 4 790 Kč a pořídíte ji eshop.goldengate.cz.

Více z rubriky Pánský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.