Sociální sítě
Nahoru

Baron Hildprandt představuje ročníkové limitky 2008

Zámecká palírna v Blatné uvádí nové ročníkové limitované edice pálenky Baron Hildprandt. Ať už si vyberete z Meruňkovice, Slivovice nebo Hruškovice, určitě nesáhnete vedle. Vychutnejte si tekuté ovoce ve své plné kráse.

Baron Hildprandt patří mezi značky s nejkvalitnějšími pálenkami, které se hodí skvěle pro každou příležitost. I ten nejobyčejnější okamžik dokáže povznést na speciální událost. K dostání jsou nyní i speciální limitované ročníkové edice ročníku 2008, a to meruňkovice, hruškovice nebo klasická slivovice. Ochutnejte ovocný poklad v tekuté podobě a dopřejte si sklenku plnou jedinečné chuti.

Prvotřídní ovocná pálenka Baron Hildprandt Hruškovice 2008 Limitovaná edice je vyrobena z výběrových hrušek z jižních Čech. Ruční rodinná malovýroba je zárukou výjimečnosti. Ultra jemný třikrát destilovaný destilát zrál v dubových sudech a tak bude pokaždé unikátním zážitkem s žádoucím silným efektem.

Vychutnejte si ultra jemnou a čistou hruškovici, na které pracují ti nejlepší odborníci ze zámecké palírny Blatná. Stejný proces výroby má za sebou i Baron Hildprandt Slivovice 2008 a Baron Hildprandt Meruňkovice 2008, díky čemuž se jedná o stejně kvalitní pálenky, a záleží tak je na vaší chuťové preferenci.

Limitované edice Baron Hildprandt ročník 2008 je k dostání na www.1er.cz za 1 920 Kč.

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.