Sociální sítě
Nahoru

Multifukční světlo s USB-C nabíjením

Novinka VARTA představuje svítilnu 3in1 a je určena do rukou hlavně kutilům, profesionálům a všem, kteří využijí praktické světlo se širokým spektrem použití. Základem svítilny jsou totiž tři různé světelné zdroje (až 100 lm a dosah 20 m), které umožňují nasazení za každé situace.

K dispozici je bodové světlo, hlavní (dva výkony) a boční. Jelikož LED jsou umístěny na speciálním „ramenu“, je možné nastavit pozici svícení v rozsahu 180 °. Svítilna navíc disponuje řadou „hands-free“ použití díky klipu, který umožní umístění např. na kalhoty či košili. Nechybí také tři silné magnety, které dovolí svítilnu umístit tam, kde by běžnou nešlo vůbec použít. Praktická je rovněž odolnost vůči pádu ze 2 m a vodě dle standardu IP54.

Se světlem VARTA F20R není potřeba řešit výměnu baterií. Integrovaná Li-Ion poskytuje až 6 h provozu. Pokud energie dojde (signalizace blikající LED), stačí F20R připojit pomocí USB-C (kabel v balení) k počítači, nabíječce mobilu, ale také například powerbance a energie se doplní. Svítilnu tak nabijete doslova kdekoli. O stavu nabíjení informuje stavová dioda a na nízký stav baterie upozorní svítilna blikáním bílých LED. Záruka 3 roky je samozřejmostí.

Více z rubriky Tech

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.