Sociální sítě
Nahoru

Gerald Butler se spojil s Roger Dubuis

Portál iLuxus přináší hned dvě žhavé novinky. První z nich se týká spolupráce vyhraněného skotského herce Geralda Butlera s poměrně mladou ženevskou hodinářskou manufakturou Roger Dubuis, jenž svou dráhu úspěchu započala v roce 1995. Ta se totiž nechala inspirovat jeho výkonem ve snímku „300: Bitva u Thermopyl“ a nafotila s ním reklamní fotografie doprovázející uhrančivou kolekci „Excalibur“. Právě pro tuto příležitost ozdobil jeho zápěstí jedinečný Skeleton Double Flying Tourbillon, tedy hodinky se skeletovaným strojkem a dvojicí létajících tourbillonů!Druhou žhavou novinkou je přítomnost značky Roger Dubuis na českém trhu. Od začátku září je totiž lze pořídit v Karlových Varech, a to ve zlatnictví a hodinářství Z-Prinz Gold (Stará Louka 48, tel.: 353 237 033).

Více z rubriky Celebrity

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.