Sociální sítě
Nahoru

Omega už myslí na Valentýna

Barvou letošních oslav svatého Valentýna je definitivně červená, respektive červené 18kt zlato. Právě z něho jsou vyrobeny i pouzdra obou elegantních exemplářů náramkových hodinek, které švýcarská legendární značka Omega pro oslavy zamilovaných připravila. Oba modely budou k dispozici v pražském Klenotnictví Dušák, pánský za cenu 408 900 Kč a dámský za 806 500 Kč.Pro dámy je připravená další varianta úžasných Ladymatic, které spatřily světlo světa poprvé na sklonku roku 2010. Kromě zmíněného zlata, ze kterého je i vkusný a originální náramek, uhranou diamanty posetou lunetou – a to technologií snow-setting (tedy umístění různě velikých diamantů vedle sebe). Blyštivé diamanty ve vlnách lemují i bočnici pouzdra, přičemž celkem jich lze na hodinkách napočítat 368 o celkové hmotnosti 1,72 karátů. Uloženým strojkem je manufakturní kalibr 8521 s koaxiálním krokovým ústrojím, křemíkovým vláskem a automatickým nátahem, na který je mimochodem čtyřletá záruka.Pro pány je připravený 41mm De Ville Annual Calendar postavený na základech mechanického kalibru 8611 s automatickým nátahem – taktéž s koaxiálním krokovým ústrojím. Jeho výhodou je zmíněný roční kalendář, který rozlišuje délku jednotlivých měsíců s výjimkou února, takže je potřeba seřízení pouze v případě 1. března. Hodinky jinak disponují hnědým číselníkem s reliéfními římskými indexy a hnědým koženým řemínkem z aligátora, který je zakončen zlatou sponou.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.