Sociální sítě
Nahoru

Port de Bras + Rehab – nové cvičení v Balance Clubu Brumlovka

Ladnými pohyby vycházejícími z klasického tance a baletu nenásilně, ale přitom efektivně procvičit správné držení těla, uvolnit záda, posílit břicho a odreagovat se za doprovodu příjemné hudby…. Port de Bras + Rehab je řešením pro každého, koho neláká aerobic nebo zumba, a přesto chce pro své tělo něco udělat. Žádná taneční průprava není potřeba, cviky zvládne i naprostý začátečník. Port de Bras + Rehab je novinkou v zimním rozvrhu aerobních lekcí v Balance Clubu Brumlovka.

Každou středu od 18 hodin vede lekci Port de Bras + Rehab zkušená instruktorka Bára Grafnetrová, certifikovaná absolventka oficiálního kurzu Port de Bras u autorů této unikátní cvičební metody, ruského choreografa Vladimira Snezhika a španělského fitness trenéra Julia Papi. „Port de Bras (název pochází od první přípravné pozice rukou v baletu) není cíleným posilováním jednotlivých partií, ale tím, že musíte stát celou hodinu rovně, zapojujete hluboké břišní svaly a spodní pánevní dno, což je velmi podstatné, je to návrat ke správnému držení těla. Port de Bras je reakcí na uspěchanou dobu, nabízí lidem zklidnění i možnost seberealizace. A jak je patrné z názvu, součástí lekce je i rehabilitační cvičení na uvolnění zádových svalů, krční i bederní oblasti,“ popisuje Bára Grafnetrová. Klasický pohyb je velmi elegantní, ženy se celou hodinu vidí v zrcadle, po prvotních obavách se postupně začnou líbit samy sobě, stoupne jim sebevědomí, nakonec odcházejí z hodiny a cítí se výrazně lépe.

Více z rubriky Fit

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.