Sociální sítě
Nahoru

Jaguar ulovil Davida Beckhama

David Beckham stále pokračuje ve svém tažením za luxusními značkami. Jen rok a půl poté, co se stal tváří hodinářské značky Breitling, se stává ambasadorem značky Jaguar. Pomůže jí s uvedením nových modelů na čínském trhu. Kampaň s Davidem Beckhamem nafotil známý fotograf Peter Lindbergh, který se proslavil svými filmy a je také autorem kultovních fotografií řady známých světových osobností. David se ve své první roli objeví vedle nového Jaguaru F-Type Coupé. Samotná kampaň bude spuštěna později během roku.

Vždy jsem obdivoval Jaguary – od stylu a designu až po ten dojem z vozu a řevu motoru působí každý aspekt typicky britsky. Miluji klasický E-Type ze 60. let a dnes tento odkaz žije díky luxusnímu modelu Jaguar F-Type Coupé, který dokonale vystihuje britskou zručnost,“ okomentoval svoji spolupráci s Jaguarem David Beckham.

Jaguar F-TYPE Coupé je nejdynamičtějším a nejvýkonnějším sériově vyráběným vozem v historii automobilky Jaguar. Vrcholem modelové řady je verze Jaguar F-Type R Coupé s přeplňovaným pětilitrovým osmiválcovým motorem s kompresorem s výkonem 550 koní a točivým momentem 680 Nm. Celohliníkový Jaguar F-Type Coupé představuje designovou vizi konceptu C-X16. V kampani s Beckhamem se objeví také další modely Jaguaru, včetně sedanu XF a limuzíny XJ.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.