Sociální sítě
Nahoru

Regenerace vlasů pomocí olejů s mikro keratinem

Nová řada BC Oil Miracle Barbary Fig Oil poprvé propojuje intenzivní vlasovou péči s jedinečným zážitkem: tyto nové přípravky BC Oil Miracle obsahující mikro keratin a olej z opuncie mexické umožňují kadeřníkům kombinovat příjemný a odlehčený pečující efekt vzácných olejů s hluboce regeneračním účinkem pro dosažení výjimečné obnovy suchých a poškozených vlasů. Receptury založené na oleji z opuncie mexické přinášejí vlasům okamžitý lesk a mimořádnou hebkost. Řada obsahuje čtyři přípravky a nabízí až osm různých variant. První olejová řada obsahující mikro keratin a olej z opuncie mexické pro regeneraci poškozených vlasů

Regenerační přípravky tvořící novou řadu BC Oil Miracle Barbary Fig Oil doplňují stávající skupinu výrobků BC Oil Miracle a jsou určené speciálně pro péči o suché, poškozené a křehké vlasy. Mnoho žen používá tepelné stylingové přístroje, které můžou způsobovat dehydrataci vlasů a jejich mdlý vzhled bez života. Na kadeřnickém trhu je patrný výrazný trend směrem k používání olejových masek obsahujících prospěšné “exotické” oleje, které přináší hrubým a křehkým vlasům vynikající výsledky. Olej ze semínek opuncie mexické je bohatý na obsah esenciálních mastných kyselin a tokoferolů. Chrání před negativním působením volných radikálů, stimuluje buňky a přináší intenzivní hydrataci. Receptura kombinuje přírodní pečující olej s mikronizovaným keratinem, který obnovuje strukturu vlasu bez jeho zatížení. Květinová parfemace podpoří smyslný a hýčkající zážitek při aplikaci pečujícího ošetření v salonu. BC Oil Miracle Barbary Fig Oil pečující ošetření v salonu

Dokonalé služby pečující o vlasy by měly být jedním z pilířů každodenní práce v salonu. Schwarzkopf Professional přináší díky BC Oil Miracle Barbary Fig Oil možnost nabídnout zákazníkům službu, která kombinuje luxusní zážitek v salonu s účinným řešením specifických vlasových problémů. Jedinečný obnovující rituál představuje mimořádnou službu, která je určená pro suché a poškozené vlasy a přináší jedinečný zážitek hýčkající všechny smysly. Pomáhá kadeřníkům vybudovat si u svých zákazníků pověst expertů na krásné vlasy. Konzultace a prodej přípravků pro domácí použití pomáhají zákazníkům pokračovat doma v ošetření započatém v salonu a podporují zachování krásného vzhledu vlasů až do další návštěvy u kadeřníka.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.