Sociální sítě
Nahoru

Opulentní vůně v podání Terry de Gunzburg

V roce 2013 se zařadila Terry de Gunzburg do světa luxusních parfémů s její extrémně vzácnou a originální ingrediencí oud, která si pro svou exkluzivitu vysloužila přezdívku tekuté zlato. Parfémovaná voda Terryfic Oud se stala přitažlivým magnetem, v němž se mísí tajemnost, síla a orientální přitažlivost.

V roce 2015 se zakladatelka této francouzské značky rozhodla navázat na úspěch Terryfic Oud a rozšířila tak kolekci obsahující tekuté zlato o excelentní duo: L´Eau a Extreme. By Terry de Gunzburg – Terryfic Oud L´Eau

Odlehčená Terryfic Oud L´Eau se pyšní obsahem nejdražšího dřeva oud, jež se používá k výrobě kadidla a těch nejexkluzivnějších parfémů, které na trhu najdete. L´Eau je vzácným elixírem, v němž se snoubí citrusové výtažky společně s růží a šafránem a ryzím oud dřevem, díky kterému se budete cítit zcela výjimečně a oslníte své okolí bez zbytečných slov.

Flakón toaletní vody je doslova uměním – vůně je zahalená do krajkového oblečku, který je ozdoben kapkou zlata v podobě vyrytého emblému s názvem vůně na čelní straně flakónu a zlatým uzávěrem, který chrání Vaše bohatství ukryté uvnitř.

Cena za 100 ml: 4 690 Kč

By Terry de Gunzburg – Terryfic Oud Extreme

Smyslná Terryfic Oud Extreme překypuje neuvěřitelnou silou, jejíž nenahraditelné vůni nikdo neunikne. Stejně jako celá řada Terryfic Oud obsahuje i její verze Extreme vzácnou ingredienci nejdražšího dřeva oud, která se ukrývá v základu tohoto parfému, jež se řadí mezi unisex vůně, a proto si ho oblíbí muži i ženy. Společně s nóty růže, šafránu a neodolatelné vůně kůže se parfém vryje hluboko do paměti Vás i Vašeho okolí.

Orientální flakón vyzařuje arabskou honosnost a tajemnost – parfém je oblečen do zlatého krajkového oblečku, jež zdobí zlatý emblém s názvem vůně na čelní straně flakónu a zlatý uzávěr. Vůně Terryfic Oud Extreme je tak šperkem, který rozhodně ve Vaší sbírce nesmí chybět.

Cena za 100 ml: 10 690 Kč

Parfémy By Terry de Gunzburg jsou k dostání v salonu a butiku L´Eclat -Bílkova 16, Praha 1. www.eclatsalon.cz

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.