Sociální sítě
Nahoru

Emile Henry přináší to nejlepší pro přípravu lahůdek francouzské kuchyně

?????????

Také jste si během letních cest po Francii oblíbili známý sladký dezert La tarte des Demoiselles Tatin? Slavný „obrácený koláč“ se zkaramelizovanými jablky si za více než sto let své existence získal mnoho příznivců po celém světě. Nečekaně lahodný dezert přitom vznikl z čiré roztržitosti – zasloužily se o něj hoteliérky Caroline a Stéphanie Tatin, které se jednoho dne zapovídaly s hostem a zapomněly jablkovou náplň na plotně příliš dlouho. Místo pohromy se zrodila lahodná zkaramelizovaná jablka, která stačilo doplnit vhodným těstem, a výjimečná kombinace chutí byla na světě. Jednoduchou přípravu sladkého dezertu si nyní můžete usnadnit i díky speciální keramické formě tatin Emile Henry.

Web_emile henry tatin

Nádobí proslulé francouzské značky Emile Henry je vyráběno ručně z čistě přírodního materiálu, který neobsahuje olovo, kadmium či jiné těžké kovy. Stoprocentní zdravotní nezávadnost je tak zaručena. Díky unikátní technologii Ceradon® je glazura mimořádně odolná proti otlučení, poškrábání, vyblednutí a také proti teplotním šokům – formu tak můžete bez obav použít nejen na pečení lahodného koláče tarte tatin, ale také na uložení v chladničce, servírování a na závěr ji umýt v myčce. K dostání v prodejnách Potten&Pannen-Staněk a v eshopu www.vasekuchyne.cz

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.