Sociální sítě
Nahoru

LÉKAŘSKÝ ULTRAZVUK KE ZPEVNĚNÍ POKOŽKY A ÚBYTKU TUKU NA TĚLE

Fyziologické stárnutí je podmíněno z 30 % genetikou. Velkou část dále zaujímají vlivy hormonální a životní styl. Když říkáme, že jsou tyto změny nevratné, máme na mysli to, že náš organismus sám o sobě není schopen tento proces zvrátit. Neznamená to ovšem, že mu nelze pomoci.

BcD Clinic_ULTRAFORMER III_image foto_1Lifting bez skalpelu patří mezi nejmodernější metody estetické medicíny. Technologií, které se v estetické medicíně používají pro hloubkové prohřátí kůže za účelem zvýšení produkce kolagenu, je na trhu mnoho. Nejnovější z nich je založena na bázi ultrazvuku. Výsledný efekt záleží na zvolené energii a umístění v kůži a podkoží. Jedinečný lékařský přístroj, lékař zhodnotí stav pokožky a navrhne schéma ošetření.

Profesionální certifikovaný lékařský přístroj ULTRAFORMER III dokáže nejen zpevnění a  lifting pokožky obličeje, ale současně konturování a tvarování různých partií těla – tzv. bodycontouring. Nová technologie využívá tzv. MMFU – Mikro a Makro fokusovaného ultrazvuku.

BcD Clinic_ULTRAFORMER III_image foto_2MIKRO fokusovaný ultrazvuk aktivuje kolagen ve svrchních vrstvách pokožky. V důsledku silného prohřátí jednotlivých vrstev dojde ke stažení kolagenu a následně k vypnutí povolených tváří a kontur, stažení podbradku či zpevnění ochablé pokožky na krku.

MAKRO fokusovaný ultrazvuk proniká do hloubky až 6-9 mm, přímo k tukovým buňkám. Podkoží se prohřeje až na teplotu 60 °C, při které se rozpouští tukové buňky, jež se postupně se odplaví lymfatickým systémem. Zároveň je takto nastartována mohutná produkce nového kolagenu, který je zodpovědný za pevnost a pružnost tkáně. Jednorázové hloubkové ošetření intenzivně zpevňuje ochablou pokožku na povrchu zároveň s úbytkem tuku v podkoží zvolené partie.

ULTRAFORME III je vybaven 6 hlavicemi, které jsou kombinovány tak, aby cíleně prohřály všechny vrstvy pokožky a bylo tak dosaženo největšího možného efektu. Lékař vybere nejvhodnější parametry a nastaví odpovídající výkon přístroje k získání maximálního efektu.

Pro koho je ošetření vhodné

Vzhledem k tomu, že elastická vlákna v pokožce prokazatelně stárnou již od 30 let, lze zpevnění pokožky podpořit i preventivně ke zpomalení jejího ochabování. Proto nemusí být stanovena přesná věková hranice.

Velice populární je zákrok ke zpevnění a formování jednotlivých partií těla. Například ošetření spodní strany paží nebo bříška, nejčastěji po porodu nebo po výrazném úbytku váhy, dále dolní části zad a boků nebo vnitřních stehen.

S ošetřením obličeje, na kterém jsou již patrny změny, je vhodné začít v počínajícím a středním stadiu, kdy dojde ke zpevnění pokožky a zastavení ochabování. Pomocí ULTRAFORMERU III lze ošetřit takřka jakoukoliv obličejovou partii od čela, přes okolí očí a tváře, až po spodní třetinu obličeje včetně podbradku. Kromě obličeje je zákrok vhodný také na krk a dekolt.

Jednorázové ošetření probíhá bez anestezie nebo při lokálním znecitlivění, zcela ambulantně a časově zabere zhruba 60 – 90 minut v závislosti na rozsahu ošetřované oblasti. Po zákroku lze navázat na běžnou denní aktivitu. Ultraformer III nevyžaduje rekonvalescenci ani speciální režim. Účinek je viditelný v průběhu 2 měsíců a vydrží až dva roky.

Ceník (Kč)

Paže:                          12.000

Podpaží:                      8.000

Horní záda:                 14.000

Břicho:                        15.000

Boky:                          15.000

Vnitřní stehna:            15.000

Kolena:                       10.000

Více informací naleznete na www.bcdclinic.cz

Více z rubriky Kosmetika

 • Nové pokušení světa Versace

  Svět Versace je velmi specifický. Barevný a bezstarostný. Není divu, že si v nové kampani na parfém Dylan Turquoise užívá hrdinka...

  Marek Zelený15.10.2020
 • Bezpečný způsob, jak hýčkat svou mysl i tělo

  Stres je prevít, o tom ví své naše pleť, na které se jeho vliv projeví obvykle jako první. Jenže koho by...

  Marek Zelený13.10.2020
 • Redesign české kosmetiky Angry Beards

  Česká kosmetika pro muže Angry Beards mění kabát. Po třech letech budování značky mění logo a spolu s ním i veškerý...

  Marek Zelený5.10.2020
 • Première Fleur: ranní krása, noční nektar

  Při chladném ranním vzduchu se třpytí na okvětních lístcích rosa. Stále spící příroda se při východu slunce pomalu probouzí. Netrpělivé květy...

  Karolína Steinbergerová5.10.2020
 • Zlato a diamanty pomohou s bělením zubů

  Diamantový prášek a částečky zlata krásně vyčistí zuby a už za dva týdny je o jeden odstín vybělí. Speciální zubní pasta...

  Marek Zelený2.10.2020
 • Toužíte po očích bez vrásek, otoků a tmavých kruhů?

  Profesionální francouzská kosmetika Sothys přichází s novou řadou péče o oční kontury Prescription Jeunesse, která nabízí okamžité výsledky k dosažení svěžího...

  Karolína Steinbergerová2.10.2020
 • Uhrančivý K by Dolce&Gabbana Eau de Parfum

  Loňský rok přišla na trh novinka K by Dolce&Gabbana, okouzlující vůně, která ztotožňuje autenticitu moderního muže. Svůdný, šlechetný a charismatický, je...

  Marek Zelený2.9.2020
 • Foreo překvapuje novinkou pro muže

  Švédská skintech značka FOREO zaznamenala během karantény způsobené nemocí COVID rekordní zájem o pečující pleťové produkty pro muže. Rozhodla se proto...

  Marek Zelený2.9.2020
 • AMKIRI: Vůní infuzovaný inkoust na pokožku

  Jednadvacátého března 2019 přivedla značka AMKIRI Visual Fragrance na svět vůbec první produkt ve zcela nové kategorii. Patentovaná formule hedvábného inkoustu...

  Marek Zelený27.8.2020
Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
 • Villa Journal
  Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.