Sociální sítě
Nahoru

Formální a sportovní vzhled v dokonalé rovnováze: Speciální Edice Seiko Premier Novak Djokovic

Od té doby, co se Novak Djokovič před čtyřmi lety stal partnerem společnosti Seiko, bylo představeno několik modelů hodinek, které mohou Novaka doprovázet při jakékoliv příležitosti. Současná novinka se řadí do kolekce Premier a disponuje unikátním strojkem Kinetic Perpetual. Je k dispozici ve dvou verzích, které budou uvedeny na trh v září 2017 v obchodech Seiko po celém světě.

SNP146_imageHodinky se nesou v nezaměnitelném designu řady Premier – nepostrádají klasický a moderní rozměr zároveň, jak je charakteristické pro tuto kolekci formálních hodinek. Při tvorbě hodinek pro Novaka bylo však na jeho návrh přidáno několik prvků sportovního designu, díky čemuž nesou jeho unikátní rukopis. Kombinace pouzdra v tónu růžového zlata s černým číselníkem dodává jejich klasickému designu na dynamičnosti. Také pásek v sobě slučuje tradiční a sportovní vzhled – díky jeho hybridní konstrukci z kaučuku a kůže jsou hodinky sportovně elegantní a velmi příjemné na nošení. Číselník zdobí pruhovaný vzor, stejně jako perfektně posečený travnatý kurt a červená špička na vteřinové ručce dodává hodinkám živý ale stále decentní dotek. Korunka je ozdobena Novakovým emblémem „D“ a zadní strana pouzdra nese jeho podpis.

SNP146_c.epsKinetic Perpetual, o který se po nastavení již nemusíte starat, dokonale zapadá do Novakova nabitého rozvrhu. Stejně jako u ostatních kinetických strojků jsou hodinky poháněny pohyby ruky, ale u Kinetic Perpetual se tato energie uchovává jedinečným způsobem. Pokud jsou hodinky v klidu, vstoupí do režimu spánku a až po dobu čtyř let si pamatují přesný čas a datum. Jakmile je znovu vezmete do ruky, probudí se a automaticky se nastaví na správný čas a datum. Počítají i s přestupnými roky, a to až do roku 2100.

Více z rubriky Celebrity

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.