Sociální sítě
Nahoru

EXKLUZIVNÍ POP-UP STORE CHIVAS V OBCHODNÍM CENTRU CHODOV

Se slavnostním otevřením nové části obchodního centra Chodov v Praze spustil svůj provoz také vůbec první pop-up store Chivas u nás. V něm si zákazníci mohou až do konce roku nejenom vybrat prémiovou whisky Chivas Regal, ale také whisky ochutnat, nechat si poradit od ambasadora značky nebo si personifikovat láhev pomocí gravírování.

Chivas Regal je celosvětově proslulou skotskou whisky té nejvyšší kvality s výjimečnou chutí a jedinečným stylem. Chivas Pop up store_7097Pop-up store Chivas, který se nachází v prvním patře OC Chodov v blízkosti prémiových obchodů, nabízí celé portfolio Chivas Regal od základních řad až po ultra prémiovou whisky Chivas Regal Ultis či luxusní Chivas Regal The Icon v dekantéru z ručně foukaného křišťálu za 80 000 Kč. Nechybí ani další značky whisky společnosti Chivas Brothers, jako např. Royal Salute nebo single malt whisky The Glenlivet a Aberlour.

Chivas Pop up store_7106 (2)Stylový pop-up store nabídne v předvánočním období na otevřené ploše o rozloze 22 m2 příjemný prostor s odpočinkovou zónou, kde se zákazníci mohou zastavit, ochutnat whisky a v klidu vybrat dárky pro svoje nejbližší. S výběrem toho nejvhodnějšího spiritu pomůže zkušený personál, který také ochotně vysvětlí rozdíl mezi blended a single malt whisky či jak whisky správně pít. Pro ty, co chtějí darovat něco vskutku originálního a osobního si mohou nechat na láhev ručně vygravírovat text, jméno nebo přání. Tato služba bude v pop-up storu k dispozici od 1. do 23.12. denně od 14.00 do 20.00.

Chivas Pop up store_7188

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.