Sociální sítě
Nahoru

SPOLEČNOST BMW INVELT ZAHÁJILA SPOLUPRÁCI S DIALOG JESSENIUS

Společnost Invelt, jeden z prvních partnerů BMW v České republice, se co do velikosti a kvality poskytovaných služeb řadí mezi evropskou špičku showroomů BMW. Čeští majitelé dbají na komplexní a osobní přístup včetně udržování dobrých vztahů s klienty. Každým rokem pro ně společnost pořádá tzv. Family Day, který si užívají malí i velcí milovníci značky BMW. Zatím poslední rodinný den v Inveltu se konal na konci minulého roku. V rámci akce Invelt podpořil a zároveň oznámil zahájení své spolupráce s obecně prospěšnou organizací Dialog Jessenius.

Foto_Invelt_Family Day

Dialog Jessenius se dlouhodobě věnuje péči o onkologické pacienty a prevenci tohoto zákeřného onemocnění. Cílem je rozšířit informovanost široké veřejnosti o závažných onemocněních a rizikovém chování, s přáním zlepšit komunikaci, a to jak mezi zdravotníky, pacienty a rodinnými příslušníky, tak mezi žáky, učiteli, vedením škol i jejich zřizovateli. Společnost Invelt podpořila unikátní charitativní projekt Dialog Jessenius, který spočíval v zakoupení vánočních stromků –  krásných kavkazských jedlí, které byly pro tento účel vypěstovány v srdci Drahanské vrchoviny. Část výtěžku z prodeje stromků šla na charitativní účely. V rámci Family Day společnost Invelt zakoupila čtyřicet stromů pro své klienty a tím podpořila onkologicky nemocné pacienty.

Foto_Jan Censky s malymi hosty_ Invelt Family Day

Bohatým programem v showroomu BMW Invelt provázela písničkářka Jana Rychterová společně s hercem a moderátorem Janem Čenským. V neformální atmosféře během dne plného her na téma pohádky Čert a Káča obdržely děti poukázky na svůj vysněný vánoční stromek. Poukázky na stromky zakoupené Inveltem předávala osobně ředitelka Dialog Jessenius Michaela Tůmová společně s milým hostem této akce, herečkou Aňou Geislerovou. „Těší nás, že příležitosti pomáhat využila i společnost Invelt, která se rozhodla pořídit vánoční stromky pro své zákazníky a potěšit je tak nejen originálním vánočním dárkem, ale i přispět na dobročinné účely,“ uvedla ředitelka Dialog Jessenius Michaela Tůmová.

Foto_Ana Geislerova_Invelt Family Day

„Každým rokem dlouhodobě podporujeme vybrané charitativní projekty či organizace, protože pokládáme za automatické, aby úspěšná firma pomáhala, kde je zapotřebí, a měla svou společenskou odpovědnost. Dialog Jessenius jsme se rozhodli podpořit vzhledem k jejich velmi důležité a průkopnické činnosti s cílem co nejvíce a fundovaně poskytovat informace o závažných nemocech a pomoci nejen pacientům, ale propojovat dialog i mezi rodinou, pacientem a zdravotnickým personálem. Touto podporou na konci minulého roku jsme zahájili naši spolupráci a bude nám ctí pokračovat a vytvořit společné projekty i v roce 2018,“ uvedl Pavel Baštář, generální ředitel společnosti Invelt.

Foto_Michaela Tumova_Jana Rychterova_Jan Censky_Invelt_Family Day

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.