Sociální sítě
Nahoru

Maximální jednoduchost s ohromujícím efektem

Spotřebiče Miele nejnovější designové linie ArtLine byly stvořeny proto, abyste si mohli splnit své sny o vizuální a funkční dokonalosti své kuchyně. Na první pohled zaujmou puristickým designem, který přináší nový pohled na estetiku přístrojů bez veškerých rušivých momentů, včetně rukojetí. Díky dokonale rovným stěnám splynou spotřebiče ArtLine s nábytkem a kuchyně se stává organickou součástí celého obytného prostoru. Jednoduchým tvarům pak sluší barvy jako briliantová bílá nebo obsidián černá. Novinkou je grafitově šedá barva, jejíž chladný odstín je přímo esencí elegance a střídmosti.

20000130787.highres (002)Společným jmenovatelem kuchyní Miele je kromě nadčasového designu především odraz zvýšeného zájmu o zdravý životní styl a přesun některých technologií, dříve vyhrazených pouze špičkovým restauracím a kavárnám, do domácího prostředí. Velmi dobře to dokládá např. konvektomat, kombinující nejlepší vlastnosti pečicí a parní trouby, vakuovací zásuvka pro přípravu pokrmů sous-vide, nahřívač nádobí a pokrmů nebo kávovar s vysoce kvalitním mlýnkem a automatickou přípravou vyhledávaných kávových specialit, jako je cappuccino, caffè latte či latte macchiato. Sestavu pak doplňují také varné desky nebo chladničky a mrazničky.

20000142993.highres (002)Kuchyně však neslouží jen k obdivování ladných tvarů, ale především k realizaci veškerých kuchařských tužeb. K tomu napomáhají i užitečné funkce a technologie, jako je Touch2Open (otevírání dotykem prstu), SoftOpen (jemné a efektivní otevírání dvířek), intuitivní dotykový displej M Touch, automatická příprava menu a mnoho dalších.

20000127838.highres (002)Miele nezapomíná ani na pověstnou kvalitu – všechny přístroje jsou testovány na životnost 20 let. Na vás už je jen zazářit jako hlavní hvězda ohromující kulinářské show za nadšeného potlesku rodiny či přátel. Všechno ostatní můžete nechat na Miele. Uvidíte, že váš život bude opět o něco příjemnější.

20000127821.highres (002)

Více z rubriky Kuchyně

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.