Sociální sítě
Nahoru

Hublot spojuje legendy

Fotbalová legenda Pelé a mladá fotbalová ikona Kylian Mbappé, kteří se spolu poprvé spojili až na sociálních sítích během fotbalového Mistrovství světa 2018, nemají společnou jen vášeň pro fotbal, ale pojí je i přirozenost, společné hodnoty, respekt a láska k životu.

Kylian Mbappé jako nový ambasador exkluzivní hodinářské značky Hublot a Pelé, jenž je dlouholetým členem rodiny Hublot se spojili na popud nové inciativy značky. Hublot chce tyto neobyčejné hráče přivést dohromady jako ztělesnění fúze času.

Kylian je první současný fotbalista, který reprezentuje naší značku,“ vysvětluje Ricardo Guadalupe, generální ředitel Hublot. „Následuje známého atleta Usain Bolta, s nímž sdílí mnoho hodnot. Jako nový ambasador značky Hublot se Kylian připojí k dalším legendám fotbalu a zvláště pak ke králi Pelému. Tito dva muži dali nedávno najevo na svých sociálních sítích, že sdílejí společné hodnoty. Přivítáním Kyliana Mbappeho do naší rodiny přináší silné poselství. Fúze času, síla snů a vášní, kouzlo sportu; to jsou hodnoty, kterými nás sportovci inspirují. Když poprvé potkáte Kyliana, v první řadě zjistíme, že je to dobrý člověk; člověk, který ztělesňuje budoucnost a vše, co má přichystané. Schopnost spojit Pelého, patriarchu naší Hublot rodiny a Kyliana, našeho nejmladšího ambasadora, je jedním z těch jedinečných momentů v životě – okamžiků, kdy se čas zastaví, aby se zapsal do historie.“

Je to fantastický sportovec, nadchl mě během Mistrovství světa 2018, kdy jsem měl chuť oprášit své kopačky a přidat se k němu na hřiště. Ještě si to úplně neuvědomuje, ale zapsal se do dějin a ty momenty, které zažil a výkony, kterých dosáhl už bude mít navždy uchované v sobě. Když jsem sledoval jeho hru během Mistrovství, cítil jsem, jak mé tělo běží s ním, jak s ním dávám gól a jak mé srdce puká obrovskou radostí z vítězství. Musel jsem se s ním o to podělit a teď se s ním rozhodně musím setkat.“ Nechal se slyšet legendární Pelé.

A Kylianova reakce? „Je mi velkou ctí setkat se s panem Pelé. Jsem nesmírně pyšný na to sdílet s ním místo v Hublot rodině. Pro mě je Hublot opravdová jednička. Už dlouhou dobu jsem  fanouškem hodinek i filosofie této značky. Setkání s Jean-Claude Biver a Riccardem Guadalupe, kteří vedou tuto společnost, bylo rozhodující. Musím se umět ztotožnit, jak s hodnotami značky, které se mám stát partnerem, tak s lidmi, kteří za ní stojí. Hublot ztělesňuje sjednocení inovace, nových technologií a materiálů. Hublot bezpodmínečně podporuje „můj“ sport a tato značka je spjata se všemi velkými událostmi ve fotbale, i proto jsem pyšný na to být první současný fotbalový hráč, který může vystupovat jako její ambasador.

Více z rubriky Celebrity

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.