Sociální sítě
Nahoru

Klinika Mediestetik otevírá revoluční centrálu na Vinohradech

Mezinárodní síť klinik estetické medicíny s pětadvacetiletou historií otevřela svou největší českou pobočku. V Mánesově ulici 36 najdete dokonale komfortní prostředí, exkluzivní odbornou péči a inovativní procedury, k nimž se nově přidává i plastická chirurgie.

Otevření již čtvrté kliniky v České republice předcházela kompletní rekonstrukce staré vinohradské budovy, jež zabrala čtyři roky. „Do přestavby v Mánesově ulici jsme vložili obrovské množství energie a péče. Ve spolupráci s designérkou Aidou Omarovou se zcela zchátralá historická budova proměnila v moderní, vzdušný a stylový interiér. Bílý minimalistický prostor byl doplněn individuálně navrženým subtilním designovým nábytkem a odpovídajícím osvětlením. Chtěli jsme, aby vzniklo místo, které bude zrcadlit podstatu naší práce. Stejně jako prošla proměnou tato stavba, i my každý den pomáháme lidem na cestě ke zdraví a kráse,” sdělila CEO kliniky, doktorka Nino Mchedlidze, MSc.

Zbrusu nové zařízení poskytující pokročilé a exkluzivní služby estetické medicíny a stomatologie se rozprostírá ve třech patrech. Nabízí nejen prémiovou péči a nejmodernější vybavení, metody a postupy, ale taktéž maximální pohodlí pro návštěvníky.

V prvním patře kliniky se nachází oddělení estetické dermatologie poskytující zákroky, jako neinvazivní lifting Thermage, omlazení kmenovými buňkami Regenera Activa nebo ošetření zcela novým laserem pro obnovu pleti Fraxel. V přízemí vítá pacienty vzdušná designová recepce, kterou následuje komplex čtyř stomatologických ambulancí vybavených novými křesly německého výrobce SIRONA, včetně a monitoru pro pacienta, a stomatologickým robotem CEREC. Hlavní novinkou kliniky Mediestetik je ale spuštění nového oddělení plastické chirurgie, které nabídne celé spektrum zákroků, ať se již jedná o liftingy pokožky, augmentaci, modelaci i redukci prsou, liposukce či přenosy vlastního tuku a jeho využití pro zvětšení prsou. „Naše oddělení plastické chirurgie se doslova vymyká všem zaběhlým standardům svým pojetím bezpečnosti a komfortu pro pacienty. Operační sál byl zhotoven ze speciálního antibakteriálního skla, což je v celé Evropě poměrně unikátní. Díky nejmodernějšímu anesteziologickému přístroji Dräger, anestetikům nové generace, a hlavně: zkušenému týmu anesteziologů a plastických chirurgů, jako je MUDr. Peter Mertan a MUDr. Aneta Krajcová, budou naše zákroky bezpečné a pacienti se budou cítit maximálně komfortně,“ uvádí výkonný ředitel PhDr. Jan Veselý, MBA. Bezpečnostní řetězec pak bude pokračovat na monitorovaném lůžku pozákrokové péče, a díky komunikačnímu systému sestra-pacient Schrack bude zajištěno maximální pohodlí i při pobytu na pacientských pokojích hotelového typu. Pro pacienta se tak pobyt na klinice Mediestetik stane bezpečným a příjemným zážitkem.

Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi nejstarší evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. Za poslední 10 let Klinika Mediestetik přináší na český trh nové a inovativní technologie a produkty, kterými zvyšuje standardy a kvalitu poskytované péče.

Více z rubriky Zdraví a krása

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.