Sociální sítě
Nahoru

Blauer – od armády k parfémům

Od roku 1936 je Blauer hlavní americký dodavatel a výrobce technických oděvů pro policii, speciální agenty Bílého domu a také pro vybrané složky americké armády mezi které patří US NAVY. Legendární pověst si však získala především díky technickým, kvalitním a certifikovaným materiálům, které svou odolností vydrží i to nejnáročnější testování. Uniformy Blauer jsou v dokonalém souladu se stylem amerických bezpečnostních složek, které dokonale vystihuje svým sloganem „Uncompromising performance“ – Odolnost bez kompromisů.

Vůně v designovém flakonu obnovují a rozšiřují základní rysy značky Blauer: od sofistikovaného a zároveň minimalistického designu až po bohaté komponenty, inovativní materiály a unikátní výrobní techniky. Všechny tyto detaily jsou přímo spojeny se značkou a historií Blauer, stejně jako samotné logo, které připomíná americký policejní znak.

Kombinací módního stylu s technickými materiály a rafinovanými vojenskými prvky vznikla originální módní značka, která vymezuje styl v oblékání mužů i žen po celém světě. Nejeden ikonický kousek Blauer se objevil také ve filmu, originální outfity oblékli například Tom Cruise ve fimu Top Gun, Angelina Jolie ve filmu Sběratel kostí a také samotná ikona krásny Marilyn Monroe.

Unikátní kolekce vůní, která odráží identitu značky, její jedinečný styl s respektem k tradici a kvalitě. UN1T3D, není pouze jednoduchý název a hrdé odvolání se k původu značky Blauer, která má své kořeny v USA. UN1T3D je především alfanumerický kód, který pochází z vojenského dědictví značky a vyzdvihuje pozitivní poselství UNION: jednota zamilovaných párů, současných chlapců a dívek, kteří mluví a píší ve zkratkách a kódech. GLOBÁLNÍ jazyk.

UN1T3D jsou určeny všem stylovým ženám a mužům, kteří jsou neustále v kontaktu s novými technologiemi a doplňky moderního, přitažlivého designu: od ultralehkých zrcadlových brýlí až po mobilní telefony a tablety. Preferují minimalistický design, který však musí být vždy propojen s kvalitními materiály s vysokou hodnotou.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.