Sociální sítě
Nahoru

Schweppes Cocktail Week v Black Angel’s

Dokonalé bublinky, zahraniční hvězdy, nejnovější trendy, stylové drinky, sofistikované chutě. Dospěli jste k té své? Blíží se Schweppes Cocktail Week. Od 18. do 24. listopadu si v pražském Black Angel’s Baru můžete užít rafinované receptury a chuťové harmonie, které pro vás budou vytvářet hvězdy současné barové scény − Linus Eklund, barman vyhlášeného stockholmského hotelu At Six, který je známý sympatiemi k udržitelnému přístupu a promítá je i do svého mixologického umění, a Mikolaj Michalek z polského baru Pod Papugami. Oba do Prahy zavítají jako absolventi Schweppes Signature Programu, do něhož jsou vybíráni ti nejstylovější, nejautentičtější a nejkreativnější barmani z Evropy. Mimochodem, z Čech se ho zúčastnil Robert Weis z Apotheka Cocktail Baru.

Na Schweppes Cocktail Weeku představí Linus a Mikolaj to nejlepší z moderní mixologie včetně řady Schweppes Premium Mixers, jejíž jednotlivé příchutě byly vytvořeny tak, aby daly vyniknout chuti alkoholu. Pokud chcete zažít jejich obdivuhodné barmanské umění naživo, vydejte se do Black Angel’s v pondělí 18. listopadu a v úterý 19. listopadu večer. Jinak pro vás bude během celého týdne připraveno speciální menu se čtyřmi drinky, po jednom od zahraničních hostů a dva od skvělých barmanů Black Angel’s. Schweppes Cocktail Week zahájí svým vystoupením David Kraus.

Program:

Pondělí 18. 11. od 19:00 Zahájení Schweppes Cocktail Weeku. Koncert Davida Krause

Pondělí 18. 11. od 20:00 do 24:00 Barman Linus Eklund a jeho 3 autorské drinky

Úterý 19. 11. od 20.00 do 24:00 Mikolaj Michalek a jeho 3 autorské drinky

20.−24. 11. Speciální Schweppes Signature Menu. Autoři Linus Eklund, Mikolaj Michalek a barmani Black Angel’s

Více z rubriky Bary

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.