Sociální sítě
Nahoru

Japonská ikona Issey Miyake s parfémem vonícím po růžích

Růže je považována za královnu květin a její vůně je tak nevtíravá a velmi okouzlující. Jejími okvětními lístky a květem se inspirují i ti nejlepší klenotníci, jako je například Piaget. Není divu, že si růže našla svou cestu i do světa parfémů. Novinka L´Eau d´Issey Rose&Rose s hrdostí představuje vůni, která je směsí hned několika druhů růží jako např. Rosa Centifolia, bulharská růže a růže z Damašku. Tajemství této novinky spočívá v dualitě mezi ovocnou a sametovou fazetou připomínající meruňku a hypnotickou bílou kytici, která evokuje kůži.

V originálním balení s ikonicky tvarovaným flakónem bude vůně dostupná ve třech různých velikostech. 25 ml vyjde na 1 550 Kč, 50 ml na 2 390 Kč a 90 ml na 3 100 Kč.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.