Sociální sítě
Nahoru

Australské organické rtěnky Nūdus u nás

Ručně vyráběné a jak už název vypovídá, “nahé či vysvlečené” organické rtěnky Nūdus spatřily světlo světa v australském Sydney. Obsahují striktně organické ingredience: výtažky z květin, ovoce, bylin a minerálů s organickými za studena lisovanými oleji. Koktejl olejů z dýně, kiwi, maliny, granátového jablka, arganu a moringy doplňuje směs 27 aktivních přírodních látek, antioxidantů, vitamínů A, B, C, D, E a K, esenciálních mastných kyselin a dalších výtažků ze superpotravin. Všechny tyto ingredience udržují rty měkké a vyživené a pomáhají je chránit před environmentálním stresem.

Sortiment značky Nūdus hledejte v e-shopu www.myskino.cz

Pigmenty jednotlivých odstínů rtěnek Nūdus tvoří ajurvédské směsi z výtažků z květin, ovoce, bylin a minerálů. Každý barevný extrakt má dvojí účel: biologickou aktivitu a terapeutickou funkci. Díky nim mají rtěnky nejen déle držící barvy, ale také bezpečnější hydrataci.

Rtěnky Nūdus mají certifikaci COSMOS Organic, která zaručuje, že při výrobě jednotlivých složek nebyly použity žádné chemikálie určené např. k extrakci olejů z rostlin nebo k bělení včelích vosků. Rtěnky neobsahují žádné parabeny, lanolin, hydrogenované oleje ani nanočástice, pesticidy či fungicidy. Jejich výroba se řídí heslem Cruelty & Gluten Free.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.