Sociální sítě
Nahoru

Elegance a nadčasovost v podání rodinné značky Elega

Precizně zpracované kabelky jsou investice do budoucnosti a také největší láskou všech žen. Vybrat si v dnešní době takovou, která bude vyhovovat, není, s ohledem na přesycený trh, příliš velký problém. Pokud však chcete spojit nákup kabelky s dobrou investicí, pak není čas na experimenty. Mnoho lidí dnes stále spoléhá na kultovní a slavné značky, ale na trhu jsou i jiné, které jsou unikátní a zdůrazňují individualitu.

Za značkou Elega stojí Eva Šedinová

Rodinná firma Elega se věnuje výrobě luxusních kožených kabelek a doplňků již přes třicet let. Jejich výrobky se vyznačují jedinečným střihem, vysoce kvalitními materiály, elegantním designem a širokou škálou barev. Jsou všestranné a praktické. Majitelka firmy, Eva Šedinová se zaměřuje na dámské kabelky, které jsou nadčasové a budou pokladem po několik generací.

Právě udržitelnost je tématem, které je ve společnosti aktuální, a pro rodinné firmy zcela zásadní. Oproti velkým společnostem, které propagují “fast fashion”, a vyrábí produkty se sezónním vzhledem i životnostní, nabízejí tyto menší podniky výrobky v malé sérii, detailní propracování a design, který neomrzí. To vše platí i pro českou značku Elega, jejíž hnací silou je obzvláště pečlivý přístup ke kvalitě pro­duktů, k tradicím a láska k práci a firmě, kterou její majitelé vybudovali od nuly.

Více z rubriky Dámský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.