Sociální sítě
Nahoru

Pěkné bydlení i v náročné době

Období, kdy je třeba zůstávat doma, snad víc, než kdy jindy ukazuje, jak je důležité vytvořit si v rámci dostupných možností pěkný domov. Základem je vhodná nemovitost od zkušeného developera, za kterým už stojí množství úspěšných projektů a spokojených zákazníků. Takovým je např. společnost Real-Treuhand působící u nás už od roku 1992. Na své klienty nezapomněla ani v období nouzového stavu a nabízí své služby i bez nutnosti osobní návštěvy.

Real-Treuhand Reality & Development je dceřinou společností Raiffeisenlandesbank Oberösterreich, opírá se tak o ekonomické zázemí a kompetence největší regionální banky v Rakousku. Za 28 let působení v České republice už společnost zrealizovala projekty všech velikostí. Jsou charakteristické vysokou kvalitou provedení a vyšším standardem zařizovacích prvků. Cílem je zaručit novým majitelům objektů dlouhodobou hodnotu, pomalé stárnutí a bezproblémovou údržbu jejich nemovitosti.

Takové přednosti jistě ocení majitelé rodinných domů v moderní vesničce 21. století. Vyrůstá v krásné krajině Benešovska pod názvem Green Village. V první etapě projektu vzniká 21 domů s dispozicí 5+KK v nejvyšším standardu. Unikátní zástavbu s množstvím rozličných zákoutí ocení zejména ti, kteří hledají domov umístěný v klidném, zdravém a bezpečném prostředí přírody. Při příjezdu domů je přivítá romantické jezírko s molem, ve volnu budou moci využívat soukromé sportoviště, dětské hřiště, anebo již stávající 45jamkový golfový resort Konopiště. Výhled na něj z budoucí ložnice je možné zažít už nyní. Hrubé stavby jsou dokončeny, a tak nabízejí už velmi přesnou představu o tom, jak se bude jednou ve stylových domcích žít.

Jiný aktuální projekt společnosti Real-Treuhand: Victoria Košíře je ještě dál, před nedávnem byl úspěšně zkolaudován. Svou svěží architekturou obohatil stávající zástavbu obytných budov klidné lokality Prahy 5 a brzy zpříjemní život i jeho obyvatelům. Byty uvnitř tří navzájem propojených domů budou po drobných dokončovacích pracích k nastěhování už před letošním létem. Majitelé bytů se tak budou moci těšit už od prvních dnů z jedné z mnoha velkých výhod projektu – pobytu na čerstvém vzduchu. Viktoria Košíře má v sobě zakomponovány soukromé zahrady a téměř u každého bytu balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku.

Na druhé straně hlavního města, na Praze 9 v Hrdlořezích, finišují práce na hrubé stavbě další novinky Real Treuhand – Rezidence U Rokytky. Rozmanité byty od 1kk po 4kk jsou zasazené do zeleně jedné z mála čtvrtí velkoměsta, která si ještě zachovává svůj venkovský charakter. I tak je v okolí dostupná komplexní občanská vybavenost a početné dopravní spojení do centra města.

Všude je kladen důraz na kvalitu, který se ukázal při prodeji nemovitostí společnosti Real-Treuhand jako nejlepší strategie. Potvrzují to úspěšně předané novostavby v menších městech i ve větších aglomeracích. Příkladem může být projekt Podzámčí Hluboká v centru města Hluboká nad Vltavou. Velký zájem o bydlení zaznamenala společnost také v centru Brna, v citlivě zrekonstruovaném secesním domě pojmenovaném Rezidence Biskupská 8, který kdysi nechali postavit slavní bratři Haasovi.

Rychlý prodej bytů zaznamenal rovněž projekt Na Korábě v Praze 8 s nádherným výhledem na pražské panorama společně s nadstandardním technickým řešením a designovým provedením. Úspěch slavilo i odvážné architektonické provedení Rezidence 142 v Praze 5 ve svahu mezi Malvazinkami a Radlickou ulicí stejně jako smíchovská Rezidence Palata – exkluzivní provedení komorního bydlení podle návrhu předního českého architekta Jana Šestáka.

Celý kolektiv společnosti Real-Treuhand si je vědom náročného období, které stěžuje výběr vysněného domova v době nouzového stavu. V této těžké době nabízejí zákazníkům možnost komunikace nejen prostřednictvím emailu a kontaktního formuláře na webu, ale kdykoli také telefonicky na čísle +420 731 125 516. Vyhledat pomoc s výběrem nebo zajistit si včas vybraný byt je tak možné i v současnosti a bez nutnosti osobní návštěvy.

Více z rubriky Reality

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.