Sociální sítě
Nahoru

Oslava žen v podání NARCISO

V těchto dnech přichází návrhář Narciso Rodriguez s vůní NARCISO eau de parfum Ambrée, která oslavuje silné ženy, které ho inspirovaly po celý život, proto vytvořil nejteplejší a nejjasnější variaci NARCISO.

NARCISO eau de parfum Ambrée představuje zářivou vůni vyjadřující záhadnou alchymii přitažlivosti. Narciso Rodriguez znovu spolupracoval s parfumérem Aurélienem Guichardem, aby zachytil tu pravou ženskost zalitou a ošlehanou sluncem posetou jemnými pihami evokující léto a tajemství.

V nové vůni nalezneme původní jantarovou notu obohacenou o jedinečnou sílu vanilky. Tyto teplé tóny obalí kompozici do zlatého závoje, nechávají jantarovou harmonii prosvítat a zesilují tak podpis Narciso Rodrigueze.

Zářivá a neotřele svůdná, to je představa o nové vůni NARCISO, kterou ztělesňuje nová a inspirativní múza: Laurijn Bijnen. V nejzářivěji zbarvené vůni Narciso Rodriguez zachycuje umělkyně a fotografka Viviane Sassen, která je známá pro svou snovou, polo abstraktní estetiku – zachycuje modelku tajemně krásnou. Její obraz je svěží a hypnotický. Její pohled je podmanivý. Její přítomnost je magnetická. Oslnivé slunce obklopuje její smyslnou siluetu jako teplé, smyslné tóny jantarové vůně.

Exotický tiaré květ a ylang-ylang z Madagaskaru maximálně zářící, a přesto hluboký dodávají podmanivý květinový nádech. Dotek soli upozonuje na sluncem zalitou kůži. Elegantní, hladký cedr odráží elegantní dřevitý podpis řady NARCISO.

Viviane Sassen používá dramatickou hru světla a stínu k oslavě svůdné povahy ženské duality. Kampaň, zasažená atmosférickým světlem, ostrým terénem a široce otevřenými výhledy na poušť zalitou sluncem, jedinečně zachycuje slunce a podstatu ženskosti.

Čistě svůdná vůně NARCISO eau de parfum Ambrée je představena v již kultovním flakonu NARCISO, a to v elegantní skleněné kostce. K dispozici ve 30, 50 a 90. Bohatá jantarová záře zevnitř naráží na vrozenou smyslnost ženy a odráží jas její kůže. Flakon odráží jedinečný design.

Linie vůní NARCISO je oslavou umění svádění. Jako vždy tvoří základ pižmo, které je již tradičně v srdci každé vůně. Barva je významným prvkem: barva každé vůně je výrazná a jedinečná. Živá červená u NARCISO eau de parfum Rouge signalizuje vášeň, zatímco jemná lososová NARCISO eau de parfum Poudrée znamená extrémy ve svádění.

Originální NARCISO eau de parfum, teplý kámen bílý, se zmiňuje o mýtické romantice, která vedla k jeho vytvoření. Narciso Rodriguez signalizuje budoucnost s NARCISO eau de parfum Ambrée, novou vůní, která vyzařuje svádění s energií slunce.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.