Sociální sítě
Nahoru

Vyhledávání od Seznamu lidem nabízí stovky zajímavých téma, jak si užít léto v Česku

Landing page Léto se Seznamem lidem ukáže možnosti, jakými může služba Vyhledávání uživatelům pomoct při plánování jejich letních aktivit. Stránka lidi navede například na internetové tipy, rady a návody, jak si užít letošní netradiční léto v Česku.

Vyhledávání tak prostřednictvím sezónních témat ukáže, s jakými vychytávkami umí Seznam jako česká služba při hledání na internetu výborně pomoct. Po zahledání dotazu zobrazí třeba turisticky zajímavá místa, která má smysl navštívit, včetně mapy vedoucí do cíle. Pomůže i s předpovědí počasí, aby si cestovatelé mohli zkontrolovat, jestli na výletě nezmoknou. V rámci dalších sezónních aktivit zobrazí ve Vyhledávání třeba tipy na grilování nebo chutné recepty. Na webové stránce Léto se Seznamem lze také najít, kde v okolí je možné posedět na zahrádce a jak dlouho mají otevřeno.

Seznam tak ve vyhledávači nabídne přes 200 lifestylových témat, jako jsou tipy na výlety, recepty, počasí atd., které lidem při zadání slova nabídne.

Více z rubriky Travel

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.