Sociální sítě
Nahoru

S italskými prémiovými giny Malfy léto nikdy nekončí

Malfy je značka italských super-prémiových ochucených ginů, které jsou ztělesněním té pravé Itálie. Jejich výjimečnost spočívá v důrazu na rodinnou tradici, ve využití speciální techniky destilace pro získání výrazné chuti a v kombinaci lokálních, ryze italských surovin.

Jalovec z Toskánska, na pobřeží pěstované citrony, krvavé pomeranče nebo růžové grapefruity ze Sicílie a ta nejčistští alpská pramenitá voda z pramenů Crissolo. Vychutnejte si osvěžující Gin&Tonic z jedné ze tří ochucených variant ginu inspirovaného pohádkovým Amalfským pobřežím a užijte si dokonale osvěžující chuť slunečného léta.

Za výrobou ginů Malfy stojí rodina Vergano, která se věnuje výrobě destilátů ve městě Moncalieri nedaleko Turína již od roku 1906. Právě tato oblast severní Itálie je proslulá výrobou nejrůznějších vín a destilátů. Každý z ginů z portfolia, které na českém trhu zastupuje společnost Jan Becher–Pernod Ricard, je výjimečný svojí delikátní chutí a výrazným aroma.

Od ostatních značek se giny Malfy odlišují zejména technikou výroby, ke které se využívá tzv. vakuová destilace. Ta má oproti tradičním destilačním technikám několik výhod – probíhá ve vakuu, takže využívá nižších teplot a také umožňuje využití celých rostlin a snížení rostlinného odpadu na minimum.

Botanicals, tedy klíčové rostlinné složky, které jsou macerovány v obilném destilátu, jsou díky této technice méně zahřívány, což se projevuje v bohatém a výraznějším chuťovém profilu ginu.

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.