Sociální sítě
Nahoru

AMKIRI: Vůní infuzovaný inkoust na pokožku

Jednadvacátého března 2019 přivedla značka AMKIRI Visual Fragrance na svět vůbec první produkt ve zcela nové kategorii. Patentovaná formule hedvábného inkoustu s nevšední a propracovanou vůní byla poprvé k dostání online. Nyní, v červnu 2020, se dostává exkluzivně do Česka, kde ji lze zakoupit výhradně v síti FANN PARFUMERIÍ. AMKIRI Visual Fragrance boří hranice a píše příběh o lásce, ve kterém se spolu snoubí smyslové vjemy zraku a čichu.

Sada AMKIRI obsahuje originální štětec s rozšířeným hrotem, dále patentovaný, vůní infuzovaný inkoust (10 ml) uhlové barvy a sadu 12 šablon, se kterými můžete vytvořit nespočet kombinací.

AMKIRI se zrodilo z čisté vášně Shoval Shavit Shapiro, zakladatelky a tvůrkyně, která vystudovala design v Tel Avivu i Berlíně. S velkou vášní pro sebevyjádření začala Shoval experimentovat na poli body artu, kosmetiky a vůní. S podporou týmu a investorů, mezi které patří například Howard Socol, někdejší CEO Barneys v New Yorku, se jí podařilo dotáhnout svoji myšlenku až k cíli a přeměnit ji v AMKIRI Visual Fragrance™. Patentovaná formule umožňuje uživatelům představit vůni ve svém vlastním, inovativním pojetí, ať už je jakkoli kreativní. Po aplikaci drží vůně i barva na kůži úžasných 12 i více hodin. Vůní infuzovaný inkoust je hypoalergenní, vodě i potu odolný, bez alkoholu a s veganským, cruelty-free složením. Lze ho snadno odstranit.

AMKIRI Visual Fragrance Original Scent Charcoal Wand & Stencils 10 ml, 999 Kč

Věřím, že sebevyjádření zachycuje krásu lidské rozmanitosti. To mě inspirovalo ke tvorbě zcela nové formy sebevyjádření, která vznikla spojením smyslů. AMKIRI představuje víc než jen nový beauty produkt nebo novou beauty kategorii. AMKIRI otevírá kapitoly zcela nové kultury a já jsem šťastná, že ji mohu sdílet se světem a vyzvat tak všechny, aby oslavovali svoji jedinečnou identitu,“ říká Shavit Shapiro.

Umělecky pojatý štětec s protáhlou rukojetí zajišťuje precizní přesnost, která povoluje uzdu kreativitě. V každém tahu se tak můžete těšit z kresby ve formě body artu, která jde ruku v ruce s podmanivou a dlouhotrvající vůní. Pro její vytvoření se značka spojila s největšími specialisty v oblasti parfémů a oslovila společnost IFF, která zkomponovala jedinečnou osvěžující vůní. Kombinaci chladné máty peprné s teplými, kořenitými tóny zázvorového oleje a bobule jalovce doplňuje pižmo a cedrové dřevo. Její tvůrci věří, že si ji mohou zamilovat všechny gendery bez rozdílu.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.