Sociální sítě
Nahoru

Foreo překvapuje novinkou pro muže

Švédská skintech značka FOREO zaznamenala během karantény způsobené nemocí COVID rekordní zájem o pečující pleťové produkty pro muže. Rozhodla se proto co nejdříve uvést na trh svou aktuální novinku – čistící a masážní přístroj LUNA 3 Men.

Součástí každodenní pečující rutiny je důkladné čištění pleti. LUNA 3 Men k tomu využívá T-sonickou pulzaci, díky které je dosaženo hloubkového čištění – mizí až 99,5 % nečistot a to včetně nadbytečné mastnoty, odumřelých kožních buněk a zarostlých vousů. Inteligentní sonický kartáček také pomáhá předcházet podráždění způsobené holením a redukuje akné.

LUNA 3 Men se nově objevuje v koupelnách mužů, aby za ně pečovala o jejich vytíženou pleť. Stejně jako vám hodinky Rolex ukazují čas, Nespresso připravuje kávu a obleky na míru vás provázejí na schůzkách – LUNA 3 Men vyčistí a namasíruje vaši pleť během jediné minuty a téměř bez zvednutí prstu.

Pouhým otočením přístroje a jeho přitlačením na pokožku si můžete užít zpevňující masáž. Speciálně tvarované hřebeny na zadní straně kartáčku LUNA 3 Men poskytují skrze jemnou T-sonickou pulzaci relaxační masáž, která pomáhá eliminovat viditelné známky stárnutí.

Anika Sekhri, produktová manažerka ve FOREO Institutu říká: „Překvapilo nás, že se během koronavirové pandemie zvýšila návštěvnost pánských uživatelů na našich webových stránkách o 80 %, což jasně signalizuje zvýšenou touhu mužů po domácích řešeních v péči o pleť. Proto jsme uspíšili uvedení naší novinky FOREO LUNA 3 Men. Stejně jako u ostatních zařízeních FOREO, i zde klademe vysoký důraz nejen na inovace a technologie, ale také na elegantní švédský design, protože skvěle vypadající technologické vychytávky jsou v dnešní době naprostým standardem. Nová LUNA 3 Men splňuje očekávání ve všech těchto bodech a přináší i něco navíc…

LUNA 3 Men, s cenovkou 5 499 Kč, je nejnovější inovací řady LUNA, která svým uživatelům nabízí maximálně hygienický silikonový kartáček, vylepšenou T-sonickou pulzaci či nabíjení pomocí USB, přičemž přístroj vydrží na jedno nabití až 650 použití.

Nová vlajková loď značky FOREO se může dále pochlubit:

●  o 30 % delšími štětinkami; ideální pro hůře dostupná místa a pro hlubší vyčištění pórů.

● o 30 % větší kartáčovou hlavou; rozsáhlejší povrch poskytuje účinnější čištění.

● o 25 % měkčími štětinkami; přístroj bez námahy klouže po pokožce bez zbytečného tlaku a natahování, díky čemuž nenarušuje přirozenou pružnost pokožky.

● 16 různými intenzitami T-sonických pulzací; přizpůsobí se tak všem vašim požadavkům – až 8000 pulzací za minutu.

● APP connected; propojení s mobilní aplikací nabízí osobní nastavení a různé masážní rutiny.

● o 11% nižší vahou; nižší váha přístroje zkomfortňuje jeho použití a je vhodnější na cesty.

● vylepšeným výkonem; přístroj zvládne 650 použití na jedno nabití, otvor nabíjení je opatřen 100% vodotěsným uzávěrem.

● praktickým ovládáním; tlačítko pro vypnutí a zapnutí přístroje se pro jeho snadné použití nachází na zadní straně.

„Muži milují technologické vychytávky a pravidelně je obměňují tak, aby vyhovovaly jejich potřebám a náročnému životnímu stylu. Péče o pleť by v tomto případně neměla být výjimkou. LUNA 3 Men je vylepšeným modelem kultovního přístroje LUNA 2 a my vzhledem ke stále se zvyšujícímu zájmu mužů o jejich vlastní krásu předpokládáme, že se LUNA 3 bude prodávat lépe, než kdy předtím,” dodává Sekhri.

Ke každému nákupu LUNA 3 Men získáte 2ml vzorek séra Serum Serum Serum, nabíjecí USB kabel, cestovní pouzdro a pokyny pro registraci do interaktivní aplikace FOREO For You. Produkt je dodáván v černé barvě. Pro ty, kteří disponují specifickým typem pleti, je k dostání sonický přístroj LUNA 3 ve třech různých variantách – pro normální pleť (růžová), pro citlivou pleť (fialová) a pro smíšenou pleť (modrá).

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.